Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Naše pracovné prostredie nás koľkokrát ovplyvňuje viac, než si myslíme. Nezabúdajte preto na detaily, ktoré sa schovávajú napríklad aj v tom, aké pero alebo diár používate. Objavte preto tie najluxusnejšie denníky, perá, obálky a ďalšie papierové doplnky, ktoré môžu váš deň v práci ľahko spríjemniť. Ide navyše o skvelý tip na darček k rýchlo sa blížiacim Vianociam.

  Diár ako ukážka tvorby najluxusnejších módnych domov aj kvalitnej papierenskej práce

  Základom (nielen) pracovného života je organizácia. Kľúčovým pomocníkom na doma, do kabelky aj k pracovnému stolu je preto správny diár alebo zošit na poznámky. Urobte si dni nielen jednoduchšie, ale aj príjemnejšie. Vyberte si kvalitný denník, ktorý vám navyše vykúzli úsmev na tvári.

  Jasným variantom je preto zošit od módneho domu Dior. Využíva jeho preslávený Toile de Jouy motív a priamo preto kričí luxusom. O niečo viac decentnú možnosť ponúka značka Celine. Na biele minimalistické pozadie totiž nechala vytlačiť svoje zlaté logo. Cítiť sa preto budete maximálne elegantne.

  Zdroj: Dior, Celine

  Trendy sú čoraz viac aj diáre s koženým poťahom. Väčšinou majú tiež vymeniteľné vnútro, ktoré zaručí väčšiu praktickosť. Podobné diáre rôznych farieb vyrába napríklad značka Smythson. Napríklad jej červená varianta rozžiari inak bežný deň. Pre „módnu klasiku“ siahnite po diári od Louis Vuitton, ktorý je posiaty jeho ikonickým logom.

  Zdroj: Smythson, Louis Vuitton

  Život vám uľahčí aj kvalitné pero. Vyberte si z hladkých a decentných dizajnov

  Hneď ďalším krokom pri zostavovaní vašej novej luxusnej „pracovnej“ výbavy sú písacie potreby. Vymeňte večne nepíšuce a nevzhľadne vyzerajúce perá za ich elegantnejšiu verziu. Nielen, že na papieri krásne vyniknú, budú sa vám tiež lepšie držať.

  Skvelý variant ponúka napríklad vyhlásená britská značka Aspinal of London. Zameriava sa predovšetkým na kožené produkty, na výbornú ale vedia aj minimalistické perá. Ikonou sveta písacích potrieb je potom firma Parker. Ponúka ako klasické perá, tak elegantné perá vo všetkých farbách i typoch.

  Zdroj: Aspinal of London, Parker

  Malo slov často dokáže najviac. Darujte odkazy na roztomilých kartičkách

  Základ výbavy už máte. Teraz sa vám tak otvára priestor pre ešte väčšiu kreativitu. Vyhrať si môžete okrem lepiacich pások alebo ozdobných pások napríklad aj s kartičkami na poznámky. Ide o malý detail, ktorý však vašej pracovni dodá ešte o niečo luxusnejší nádych. Zároveň rozhodne poteší vašich blízkych aj kolegov.

  Zvoliť môžete klasické jednofarebné varianty, s ktorými rozhodne nikdy nešliapnete vedľa. Bola by však škoda neupustiť uzdu fantázii. Kúzelný odkaz môžete poslať aj s impozantnými, ale stále rozkošnými ilustráciami. Skvelé možnosti ponúka napríklad papiernictvo Crane. Vianočné variácie nájdete zase v spoločnosti Smythson.

  Zdroj: Crane, Smythson

  Zdroje: Country and Town House, Goop, Instagram

  Na detailoch záleží. Ponorte sa do sveta luxusného papiera, pier alebo diárov

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.