Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Ponorte sa do džungle v okolí thajského mesta Phuket. Vo vetvách nájdete aj vlastný bazén

  Zážitok v korunách stromov si môžete vychutnať napríklad uprostred thajskej džungle. Hotel Keemala je totiž schovaný neďaleko mesta Phuket a blízko dediny Kamala aj mora Andaman. Nachádza sa tak na ideálnom mieste, kombinujúcom lákavé turistické atrakcie a úplný pokoj.

  Dych vyrážajúce ubytovanie bude totiž obklopovať dažďový prales, zároveň ale neďaleko nájdete aj obľúbenú pláž Patong. Luxusný hotel potom okrem 38 luxusných víl ponúka aj širokú škálu wellness. Vašu izbu tak doplní špeciálna jedáleň, obývacia izba, a predovšetkým súkromný bazén.

  Objavte pobrežie Mexika z jedinečných výšin. Domčeky na stromoch ponúka hotel One&Only

  Za jedinečným zážitkom môžete vyraziť aj k pobrežiu Mexika. Neďaleko tamojšej pláže Rivera Nayarit sa totiž nachádza luxusný hotel One&Only. Vybrať si budete môcť až zo 40 originálnych „stromových domčekov“. Samozrejmosťou sú aj takzvané nekonečné bazény alebo vonkajšie vírivky.

  Zdroj: One & Only Mandarina

  Vedenie hotela sa pri stavbe jednotlivých domčekov radilo s botanikom, aby čo najmenej zasiahlo okolitú prírodu. Rady čerpali aj od archeológov, ktorí zasa chránia okolité skalné rytiny vytvorené miestnymi etnickými skupinami Cora a Huichol.

  Preskúmajte africké safari z iného uhla. Stromové izby nájdete aj v Juhoafrickej republike

  Ak chcete stráviť ďalšiu luxusnú dovolenku, ubytujte sa v hoteloch na strome Ivory Lodge. Nachádzajú sa v blízkosti rezervácie Lion Sands. Spať budete len kúsok od divokej prírody. Každá z ôsmich víl ponúka nielen luxusnú izbu, ale aj súkromný bazén.

  Pre tých odvážnejších potom čaká špeciálne ubytovanie nachádzajúce sa priamo v spomínanej rezervácii. Nemusíte sa však ničoho obávať, pretože vás od okolitej zveri chráni pevné sklo aj výška samotného stromového „domčeka“.

  Najoriginálnejšie domčeky na stromoch sú ukryté vo švédskych lesoch. Spať môžete vo vtáčom hniezde

  Ak vás stromové domčeky lákajú, ale nechcete sa vydávať do príliš ďalekých krajín, môžete vyskúšať ich švédsku verziu. Jedná sa snáď o najviac originálnu verziu tree house na svete. Treehotel ich ponúka celkovo osem a každý z nich je skutočne jedinečný.

  Zdroj: Treehotel

  Noc môžete stráviť v presklenom dome, ktorý dokonale splýva s okolitou krajinou. Môžete však prespať aj vo vtáčom hniezde v nadživotnej veľkosti alebo v lietajúcom tanieri. Najluxusnejšou kajutou je tá s názvom 7th Room. Ponúka špeciálne okná na pozorovanie polárnej žiary.

  Zdroje: The Luxury Travel Expert, Afar, Instagram, YouTube

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.

  Kampaň značky Fendi oslavuje puto medzi matkou a dcérou. Kate a Lila Grace Moss propagujú kabelku Peekaboo

  Taliansky módny dom Fendi zverejnil ďalšiu zo série kampaní propagujúcich jeho slávnu kabelku Peekaboo. Tentokrát sa jej ujala rodina supermodeliek, konkrétne Kate Moss a jej dcéra Lila Grace Moss. Fotografie majú zachytiť ich úzke puto, vďaka čomu sa Peekaboo stáva symbolom rodinného dedičstva.