Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Módny dom Gucci sa rozhodol svetu priblížiť svojho stále pomerne nového kreatívneho riaditeľa Sabato De Sarno. Zverejní preto krátky film, ktorý odhalí detaily z tvorby jeho debutovej módnej prehliadky. Film s názvom Who Is Sabato De Sarno? A Gucci Story si bude možné pozrieť začiatkom apríla.

  Nový film slávnej talianskej značky Gucci odhalí zákulisie debutovej prehliadky jej nového kreatívneho riaditeľa Sabato De Sarna. Pôvodne mal mať iba päť minút, nakoniec však potrvá takmer pol hodinu. Kreatívne režisérske duo Ariel Schulman a Henry Joost totiž vyhlásilo, že získalo až príliš dobrý materiál na to, aby si ho schovalo iba pre seba. Spoločne už skôr vytvorili napríklad dokument Catfish.

  Krátky film s názvom Who Is Sabato De Sarno? A Gucci Story má za úlohu priblížiť tvorbu a život nového vedúceho návrhára známeho módneho domu. V minulom roku nahradil vo významnej funkcii slávneho Alessandra Micheleho. Predtým pracoval napríklad pre značky Valentino alebo Prada. Vedenie Gucci potom dúfa, že spoločne s novým riaditeľom Jeanom-Françoisom Palusom potom dokáže spoločnosť opäť doviesť k závratným ziskom.

  Dáva zmysel, že si vedenie Gucci za nového lídra zvolilo práve Sabato De Sarno. Jeho móda je totiž oproti jeho predchodcovi viac mainstreamová. Kúsky patriace do kategórie tichého luxusu totiž dokážu osloviť viac zákazníkov. Svoju prvú kolekciu dámskych kúskov potom De Sarno predviedol vlani v septembri minulého roka. Debut pánskych návrhov ho zase čakal tento rok v januári. Obe prehliadky boli prijaté ako úspešné, ale nie príliš výnimočné.

  V krátkom filme sa objaví aj rodina De Sarno. Sprevádza nás ním hlas Pauly Mescal

  Pripravovaný film sleduje návrhára počas piatich dní, ktoré predchádzali jeho spomínanej debutovej prehliadke dámskej módy. Obsahuje aj rozhovory s jeho kreatívnymi spolupracovníkmi, ako sú hudobný producent Mark Ronson a stylista Alastair Mckimm. Objavia sa však aj jeho rodičia, manžel a pes Luce. Krátky film potom sprevádza hlas známeho herca Paula Mescala.

  Tešiť sa naň môžete od 3. apríla. Bude ho možné sledovať vo verzii Apple Vision Pro v obchode App Store. Od piatku 15. marca si ho však môžete pozrieť aj na webovej stránke Mubi. Film je tiež súčasťou kampane Gucci Ancora, ktorá zahŕňa množstvo ďalších špeciálnych akcií. Dokumentárny film si potom ako prví v plnom rozsahu mohli pozrieť študenti módy v Šanghaji, a to v utorok tento týždeň.

  Zdroje: WWD, The Guardian, Instagram, YouTube

  Gucci propaguje svojho kreatívneho riaditeľa. Spoznajte Sabato De Sarno v novom filme

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.