Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Taliansky módny dom Fendi zverejnil ďalšiu zo série kampaní propagujúcich jeho slávnu kabelku Peekaboo. Tentokrát sa jej ujala rodina supermodeliek, konkrétne Kate Moss a jej dcéra Lila Grace Moss. Fotografie majú zachytiť ich úzke puto, vďaka čomu sa Peekaboo stáva symbolom rodinného dedičstva.

  Supermodelka Kate Moss a jej dcéra Lila Grace sa netaja tým, že majú k sebe naozaj blízko. Aj preto sú schopné spolupracovať aj v pracovnom svete. Už v roku 2021 sme ich tak mohli uvidieť na prvej haute couture prehliadke návrhára Kim Jones pre módny dom Fendi. Nie je potom divu, že si dizajnér dvojicu modeliek obľúbil.

  Postupne si s nimi vytvoril blízky vzťah. Aj z toho dôvodu ich teraz obsadil do najnovšej reklamy talianskej módnej spoločnosti. Majú propagovať ikonickú kabelku Peekaboo. Značka ju prvýkrát uviedla na trh v roku 2008. Pri príležitosti jej 10. výročia však vytvorila špeciálnu kampaň s názvom #MeandMyPeekaboo.

  Kreatívne vedenie Fendi tým chcelo poukázať predovšetkým na kvalitu známej tašky, ktorú možno dediť z generácie na generáciu. Vtedy tak s kabelkou zapózovala samotná Silvia Venturini Fendi, a to so svojimi dcérami Delfinou Delettrez a Leonettou Luciano. TTeraz je však na rade Kate Moss a jej dcéra Lila Grace. Na fotografiách, ktoré nafotil Craig McDean, je ich puto nespochybniteľné.

  Kabelka Peekaboo spája vintage s inováciou. Klasický zámok inovuje jedinečné otváranie

  „Kampaň je ďalšou ukážkou ich srdečného vzťahu, ktorý nadväzuje na ich predchádzajúce spoločné vystúpenia na runwayi Fendi,“ vysvetlili zástupcovia spoločnosti The Fashion Network. Na jednoduchých, ale elegantných fotografiách sú potom matka a dcéra oblečené v rovnakých alebo veľmi podobných outfitoch. Zvolené looky tak ešte viac zvýrazňujú ich podobné črty

  Kabelka Peekaboo je obzvlášť výrazná vďaka kovovému zámku a špeciálnemu otváraniu. Keď kabelku rozopnete, vytvorí sa elegantný záhyb. „Chcela som zachytiť krásu vintage kabelky so zámkom, ale zároveň sa zamerať na jej pohyb,“ popísala vtedy podľa WWD návrhárka Silvia Venturini Fendi. V minulých kampaniach Peekaboo sa objavili aj modelky Naomi Campbell a Kim Kardashian.

  Zdroje: WWD, The Fashion Network, People, Instagram, YouTube

  Kampaň značky Fendi oslavuje puto medzi matkou a dcérou. Kate a Lila Grace Moss propagujú kabelku Peekaboo

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.