Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Nastáva čas vianočných (zoznamov) prianí a v redakcii sme sa rozhodli odhodiť profesionálne masky a nahliadnuť pod stromček plný osobných túžob. Samozrejme, že aj my, ktorí sa snažíme prinášať vášnivé články o móde alebo dizajne, máme svoje malé slabosti. Dúfame teda, že náš redakčný vianočný wishlist je rovnako inšpiratívny a rozmanitý ako náš obsah.

  Kateřina a Bottega Veneta

  Našej editorke Kateřine neunikne žiaden trend. Hoci je doma vo svete slov a vysokých škôl, jej srdce bije pre vysokú módu. Okuliare Bottega Veneta sú preto na jej wishlistu úplne navrchu. Učenie je pre ňu očividne rovnako dôležité ako štýl. Alebo len potrebuje niečo, čo udrží vlasy z tváre pri prechádzaní nekonečných zdrojov informácií.

  Foto: Bottega Veneta

  Marek a Balenciaga

  Nočný vlk a večný hľadač módnych trendov si do svojho zoznamu pridal teplú bundu od Balenciaga. Ako hovorí: „Život je párty a ja som vždy pozvaný.“ A pretože tie najlepšie párty sa často konajú vonku, chce byť pripravený, štýlovo aj termicky.

  Foto: Balenciaga

  Ema a Jacquemus

  Naša estetická kráľovna Ema nemôže žiť bez dizajnových kúskov. Tento rok je jej zrak upretý na šál Jacquemus. Vo svete, kde je každý outfit dôležitý a každý Instagramový post hodnotený všetkými sledujúcimi, Ema vie, že šál je ten správny doplnok k jej osobnej značke.

  Foto: Jacquemus

  Denisa a Pangaia

  Hlavná strážkyňa pohodlia sníva o teplákovej súprave od Pangaia. Prečo? Pretože čo môže byť lepšie než písať články v objatí udržateľného a zároveň štýlového pohodlia. Myslíme si, že Denisa dúfa, že ak ju pod stromčekom nájde, bude mať konečne dôvod vymeniť pyžamo za niečo… No, povedzme rovnako pohodlné, ale o niečo viac trendy.

  Foto: Pangaia

  Tereza a Louis Vuitton

  Tereza, známa svojou túžbou po nových vôňach, pridala na svoj zoznam najnovší parfum Louis Vuitton – Myriad. Možno to je jej spôsob, ako priniesť trochu viac luxusu do redakčného zhonu a dať každému okolo seba najavo, že má nielen skvelý vkus, ale aj nos.

  Foto: Louis Vuitton

  Kristýna a Bang & Olufsen

  Kristýna, naša cestovateľka s notebookom vždy pripraveným na písanie, sa teší na cestu na Bali. Jediné, čo jej chýba k dokonalosti sú slúchadlá Bang & Olufsen. Možno aby zablokovala krik detí z vedľajších sedadiel alebo len aby si vypočula svoje obľúbené podcasty s krištáľovo čistým zvukom.

  Foto: Bang a Olufsen

  Renata a Yves Saint Laurent

  A nakoniec naša šéfredaktorka, žena, ktorá drží všetky tieto vlákna pohromadě, si praje hlavne pokoj. Avšak o nič menšiu radosť jej urobí aj ikonické lodičky Yves Saint Laurent. Pretože keď vediete partiu kreatívnych duší, musíte to robiť s gráciou. A čo by vám mohlo dodať viac elegance než tieto dokonalé krásky?

  Foto: Yves Saint Laurent

  Pretože veríme v zázraky, myslíme si, že naše neskromné priania budú vypočuté. A ak ste vďaka nám objavili dokonalý nápad na vianočný darček, pamätajte, že zdieľaná radosť je dvojnásobná radosť.

  Vianočný wishlist redakcie: Ježiškovi napíšeme o okuliare Bottega Veneta aj podpätky YSL

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.