Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Ak plánujete svadbu v nasledujúcej jarnej a letnej sezóne, je najvyšší čas na výber vhodných svadobných šiat. Tento rok je ponuka skutočne pestrá a konečne je z čoho vyberať. Svadba je iba váš deň, preto sa nenechajte uniesť trendy a vyneste to, čo sa vám páči najviac. Máte ale šťastie, že svadobné módne domy ako Vera Wang alebo očarujúce Danielle Frankel disponujú ponukou, ktorá predčí očakávania každej nevesty.

  Okrem toho, že sa vo vysnívaných šatách musíte cítiť úplne bezchybne a skvele, je potrebné dodržať pár ďalších pravidiel. Nesnažte sa na šatách ušetriť. V cene zapožičaných šiat z klasických požičovní totiž zaobstaráte aj na mieru ušité a skvostné šaty.

  Nezabúdajte tiež, že časy klasických „princeznovských“ šiat sú už dávno preč. Tradičné požičané kúsky s korzetmi a naberanými tylovými spodničkami už nikoho neohromia. Pri výbere preto myslite na to, že jedného dňa budete chcieť svojimi svadobnými fotografiami osloviť aj vnúčatá.

  Danielle Frankel predstavuje nový pohľad na to, čo znamená byť nevestou. Nezabúda však ani na tradície

  Inšpiráciou pre Danielle Frankel sú oslavy a krása svadobných obradov. S rešpektom k nostalgii a tradícii, no s nadhľadom a zameraním na moderné túžby, otvára návrhárka Danielle Frankel Hirsch nový rozmer toho, čo znamená vstúpiť do manželstva.

  Jej voľba textílií, techník a estetiky môže pôsobiť jednoducho. V skutočnosti však skrýva zložitosť, a to tak v konštrukcii, ako aj v povrchových úpravách. Každý kus z jej tvorby nesie prvky hravosti a zraniteľnosti, ktoré verne zachytávajú príbeh nevesty a ženícha a pripravujú ich na to, čo ich čaká v manželstve.

  Naším favoritom číslo jedna sú šaty Jules. Hodváb moderne prekrýva kvalitný tylový spodok šiat, pričom zachováva tradičný tvar šiat. Ide o vhodnú voľbu pre všetky nevesty, ktoré sa chcú držať tradície s moderným prístupom.

  Zdroj: Danille Frankel

  Medzi ďalšie exkluzívne možnosti z dielne tohto svadobného domu patria šaty Cleo a Lana. Prvé z nich pripomínajú štýl, ktorý si obľúbila Taylor Swift pri udeľovaní nedávnych cien Grammy. Luxusný hodváb odpovie „áno“ za vás, zároveň v nich pulzuje precíznosť a vkus. Druhou alternatívou sú šaty zdobené pravými barokovými perlami a decentnými flitrami. Opäť sú teda absolútne bezchybné.

  Zdroj: Danielle Frankel

  Všetky šaty potom doplníte exkluzívnymi náušnicami v podobe sušených kvetov. Každý kus sa od seba mierne líši veľkosťou aj tvarom. Jednotlivé náušnice sú totiž vyrábané ručne, vďaka čomu bude vaša svadba úplne jedinečná. Navyše je to skvelá príležitosť zladiť doplnky s vašou kyticou.

  Zdroj: Danielle Frankel

  Vera Wang miluje vrstvený objem. Nebojí sa avantgardných mašlí ani rukavičiek

  Stálica medzi svadobnou garderóbou, značka Vera Wang, sa vo svojej poslednej kolekcii pohráva predovšetkým s navrstveným tylom. Objem je práve to, čo z Vera Wang robí ten najikonickejší svadobný módny dom.

  Ďalšou vlajkovou loďou svadobnej kolekcie je obľúbené riasenie, ktoré má jednu neoceniteľnú výhodu. Dokáže precízne zakryť to, čo ste kvôli predsvadobnému zhonu nestihli odstrániť, teda nejaké tie kilá navyše.

  Zdroj: Vera Wang

  Značka reagovala aj na súčasný trend mašlí. V tejto chvíli si dovolíme tvrdiť, že svadba je jediné odvetvie, kde je mašľa na mieste. Zakomponované sú v samotných šatách, ale zaobstaráte ich tu aj ako doplnok, napríklad pre ozvláštnenie účesu. Veľmi štýlová kombinácia je aj mix čiernych a bielych rukavíc, ktoré pôsobia veľmi sofistikovane.

  Zdroj: Vera Wang

  Všetky uvedené šaty sa samozrejme pohybujú v rádoch státisícov korún. Kto vám ale bráni v inšpirácii u vašej obľúbenej krajčírky alebo lokálnej dizajnérky? Inšpirácia je totiž cesta k úspechu. Nakoniec je však najdôležitejší komfort, nemá cenu sa tlačiť v požičaných šatách, ktoré vám vo finále vôbec nesedia.

  Zmyselné textúry, mašle a kombinácie priehľadných materiálov. Kráčajte k oltáru v tých najvkusnejších šatách

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.