Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Sofia Richie je predovšetkým modelka, osobnosť na sociálnych sieťach a nová manželka Elliota Grainge. Prečo sa oplatí známu hviezdu Instagramu sledovať? Čím nás zaujala? Na to všetko vám v článku odpovieme. Inšpirovať sa môžete nielen skvelými outfitmi, ale aj bezchybným make-upom alebo cool manikúrou. Spoznajte s nami jednu z najžiadanejších celebrít súčasnosti.

  Asi najočakávanejšiu svadbu roka má Sofia úspešne za sebou. Aspoň o tom svedčia jej pripnuté fotky na Instagrame. Na svoj vytúžený slávnostný deň vynesla šaty od módneho domu Chanel. Návštevníkov svadby v nich však prekvapila hneď trikrát. Značka Chanel jej totiž na mieru pripravila hneď tri kompletné róby, v ktorých si svoju vysnívanú svadbu prežila.

  Skvelé nechty, vlasy aj make-up. Sofia je minimalistka s osobitým výrazom

  Sofia nás často na svojich sociálnych sieťach zaujme bezchybnou vizážou aj starostlivosťou o ňu. Zmyselne odráža najnovšie trendy looky a inšpiruje dokonalými nechtami. Aktuálne totiž nosí čokoládový odtieň, ktorý vo svete manikúry definuje tohtoročný jeseň. Ide navyše o univerzálnu farbu, ktorú si môžu dovoliť všetky „skin tones“.

  V období, keď sa na popredí naďalej drží tichý luxus, mu Sofia venuje aj svoje denné make-up looky. Neodolateľný vzhľad vytvorí pomocou jednoduchého a rýchleho líčenia. Zvláštnu starostlivosť však často venuje perám. Na jej TikTok profile nájdete množstvo videí, kde Sofia radí, ako vytvoriť juicy lips s prirodzeným efektom. Jejím najvernějším partnerom je napríklad rúž Candy Glaze od Yves Saint Laurent.

  @sofiarichiegrainge

  Can you guess what were up to today??…

  ♬ GIVE IT TO ME X LONDON BRIDGE – ALTÉGO

  Sofia si libuje vo vrstvení vôní. Spolupráca s Jo Malone London preto prišla vhod

  Známa influencerka má rada fresh a svieže vône, vhodné na každodenné nosenie. Ak si chce ale svoj deň osviežiť, navrství na seba jej dve obľúbené vône – English Pear & Freesia a English Pear & Sweet Pea. Mixovanie parfémov je kategória, ktorá vyžaduje buď prirodzený vkus, alebo precíznu znalosť zloženia parfémov a ich kompatibility. Nie je teda jednoduché si s touto „disciplínou“ zahrať. Ak ale takúto možnosť hľadáte, Jo Malone je vhodným kandidátom.

  Sofia sa stala tvárou šperkov David Yurman. Katapultovala sa tak medzi It girls

  Po svadbe s hudobným producentom sa Sofia doslova katapultovala do skupiny It girls. Oslovila ju totiž šperkárska spoločnosť David Yurman. Značka sa špecializuje na výrobu šperkov z drahých kovov, vrátane striebra a zlata, kombinovaných s rôznymi drahokamami. Ponúka tiež hodinky, parfémy a doplnky. Sofia sa podľa jej slov stotožňuje s rovnakými hodnotami ako dom David Yurman. Teda inováciou, zmyslom pre moderné cítenie, ale zároveň zachovaním tradície. Všetky spomínané aspekty sa potom prelínajú aktuálnou kolekciou.

  Foto: David Yurman

  Zdroj: Instagram, TikTok

  Po stopách módnych ikon: Sofia Richie sa celý rok točila okolo svadby, napriek tomu ovláda všetky trendy

  Skryté poklady európskych pláží. Navštívte menej „slávne“ prímorské miesta

  Európa je domovom mnohých známych pláží, ktoré navštevujú turisti z celého sveta. Ale čo ak hľadáte niečo menej tradičné, pokojnejšie, a napriek tomu neuveriteľne krásne? Pripravili sme pre vás zoznam nie príliš známych, ale napriek tomu nádherných pláží v Európe, ktoré sa oplatí objaviť.

  Leto sa ponesie v znamení sedemdesiatok. Záujem o boho chic módu narastá

  V tejto letnej sezóne prichádza nový módny trend. Vracia sa nostalgický boho chic. Zabudnite však na maximalistické Y2K outfity a kvetinové čelenky z hudobných festivalov. Nový boho chic, ktorý oživila najmä návrhárka Chemena Kamali vo svojej kolekcii Chloé na jeseň a zimu 2024, je sofistikovanejší a pôvabnejší ako kedykoľvek predtým.

  Trend Tradwife vyvoláva kritiku na viacerých frontoch. Propaguje nerealistické štandardy sociálnych sietí

  Predstava jednoduchého života tradičnej manželky zaujala sociálne siete. TikTok sa zaplnil videami žien v domácnosti, ktoré sa bez námahy starajú o deti a pre svojich pracujúcich manželov varia vynaliezavé recepty. Trend Tradwife však nie je len o estetických videách s domácimi koláčmi alebo ručne vyrábaným maslom. Oživuje problematický koncept, že žena patrí iba do domácnosti.

  Marc Jacobs predstavil svoju kolekciu na jeseň 2024 s nádychom retra a animovaných rozprávok

  Vo svojej najnovšej kolekcii na jeseň 2024 sa americký návrhár Marc Jacobs zameral na jediný cieľ. Podľa jeho pozvánky sa totiž rozhodol návštevníkom show odovzdať čistú radosť. Jeho návrhy inšpirované retro érou a animovanými rozprávkami splnili jeho požiadavku na jedničku.