Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Najhorúcejšie doplnky sú bezpochyby tie, ktoré vám prinášajú radosť. A čo vám môže priniesť radosť väčšiu než taká vecička, vďaka ktorej sa ocitnete na vrchole extázy. Kto na konci článku nebude mať rumenec na tvári, ako by ho nečítal. Nemusíte sa hanbiť, nie je za čo. Sex a všetko s ním spojené je neoddeliteľnou súčasťou duševnej rovnováhy a zdravia. Áno, dnes to bude trochu chúlostivé, ale na druhej strane zistíte, že míňať sa nemusí vždy len za kabelky alebo športiaky. Investovať do rozkoše je ako investovať do seba. Tieto erotické hračky sú iné ako ostatné.

  Hračky schválené Gwyneth Paltrow

  Nie náhodou sú na eshope Goop herečky Gwyneth Paltrow sexuálne hračky v kategórii „wellness“. O jej postoji k sexualite si človek môže urobiť obrázok celkom jednoducho. Všetko hovoriaci je napríklad jej sviečka s vôňou vagíny, orgazmu alebo vajíčko yoni pre posilnenie panvového dna a ako kľúč k otvoreniu ženskej energie.

  Gwyneth má za sebou veľa kontroverzií, ale jedno sa jej uprieť nedá. Tieto pomôcky nevyzerajú ako tie, ktoré by ste chceli schovať. Vyzerajú ako dizajnové doplnky do bytu. Ako flakóny luxusných parfémov. Dokonca predáva retiazok, ktorý sa v prípade náhlej potreby premieňa na vibrátor, čo oblasť sebauspokojenia posúva na ďalšiu metu. Je to tak trochu výzva, že sa za svoje prirodzené pudy nemáme hanbiť, naopak o ne máme starať s láskou. A s niečím rozkošným, čo vibruje.

  Vibrácie vo zlate

  Vo výčte sexuálnych pomôcok pre náročnú klientelu nesmie chýbať značka Lelo. V sortimente má totiž stroj, ktorý je celý pokrytý 24 karátovým zlatom. Ideálny pre tých, ktorí chápu, že aj potešenie môže mať svoju cenu, konkrétne trebárs 15 000 EUR. Ak hľadáte každodenné kúzlo a súhlasíte s tým, že dobré veci vyžadujú čas, potom viete, kde hľadať. Len vás upozorňujeme, že akonáhle sa zaviažete ku kúpe, počkáte si 30 dní, kým sa váš klín a zlatý grál stretnú, pretože táto hračka potom bude vyrobená špeciálne pre vás. S láskou, samozrejme.

  Foto: Lelo

  Kráľovská rozkoš

  Rozmachom sektoru tovaru pre dospelých a spoločenskou uvoľnenosťou sa otvoril trh pre absolútny luxus aj v spálni. Nicmenej austrálsky klenotník Colin Burn sa už viac než pred 20 rokmi rozhodol vytvoriť najdrahší vibrátor na svete. Volá sa Pearl Royale, je vyrobený z platiny, diamantov, safírov a perál. Bol toho názoru, že ak prijímame skutočný luxus v iných aspektoch nášho života, prečo nie v sexuálnom prežitku. Tak vytvoril jedinečný umelecký šperk, ktorý by obstál aj po boku korunovačných klenotov. Nakoniec symbolizuje to, ako veľmi by sme si mali erotiky vážiť. Existujú iba 3 kusy a pořizovacia cena je 1 800 000 USD.

  Erotické šperky

  Za luxusný koniec to vzala aj značka Fornicouture, ktorých erotické hračky pre dospelých sú ručne robené a stoja väčšinou okolo 1 000 EUR. Ich kúsok Fuji sa pyšní tým, že má na jednej strane dildo a na druhej bič z klokaniej kože od majstra, ktorý údajne vyrába biče pre britskú kráľovskú rodinu. Ale predsa len, presvedčte niekoho, aby investoval toľko peňazí do potešenia, ktoré môže získať aj lacnejšie.

  Asi preto sa americká dizajnérka Betony Vernor vydala cestou jemných a nežných šperkov, ktoré možno diskrétne využiť aj pre vlastné potešenie. Hovorí im výstižne „Jewel-Tools“ a tvrdí, že jej hlavným cieľom ako návrhárky je zlepšiť kvalitu každodenného života, takže svojim návrhom propožičiava silu potešiť. Ikonický je prsteň so siedmimi perlami, ktorý vo svojej najdrahšej verzii stojí 9 000 EUR. Nosiť sa má na prostredníčku najzdatnejšej ruky. Keď príde jeho čas, otočte ho smerom k dlani a niekam sa schovejte.

  Foto: Betony Vernon

  Udržateľná slasť

  Inovácie stoja peniaze. Na druhej strane, ak ste zapálení do vlastného potešenia aj prírody, potom by vám nemali uniknúť ekologické erotické hračky od firmy The Natural Love Company, ktorej heslo F*ck yourself, not the planet si, prosím, preložte sami. K výrobe pomôcok využívajú recyklované plasty z oceánov, za každú predanú hračku vysadia strom, tovar balia do neplastových obalov, poháňajú ich energia z obnoviteľných zdrojov a kompenzujú emisie zo svojich objednávok. Svoje poslanie berú vážne. Výberom týchto erotických pomôcok dávate zelenú svojim intímnym prežitkom, ale tiež pozitívne ovplyvňujete planétu. Aby bolo jasno, aj v tomto prípade ide o tovar, ktorý je esteticky príjemný, nie vulgárny.

  Foto: The Natural Love Company

  Zdroje: Goop, Lelo, Betony Vernon, Fornicouture, TNLC, Treasure the Erotic

  Keď sa spojí dizajn a sex: Erotické hračky pre náročných nechcete schovať. Spoznajte vibrácie obalené zlatom, diamantmi a perlami

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.