Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Súčasťou perfektného looku je bezpochyby aj očarujúce účes. K lesklým a zdravým vlasom vám pomôže rad produktov. Zabudnúť by ste ale nemali ani ostatných pomocníkov tejto beauty kategórie. Dajte šancu najlepším fénom roka, kefám na mokré vlasy, hodvábnym turbanom a gumičkám alebo tým najkvalitnejším kulmám a žehličkám na vlasy.

  Luxusný fén vám ušetrí čas aj starosti. Objavte favoritov tohto roku

  Fénov je na trhu každý rok nespočetne. Beauty experti sa ale tento rok zhodli na troch najobľúbenejších produktoch. Patria do nich predovšetkým modely, ktoré vám zaručia suché vlasy v čo najrýchlejšom čase. Zároveň sa ale sústredí aj na to, aby vám zachovali aj ich zdravie. Skúsene tak zamedzia nechcenému štiepeniu alebo elektrizovaniu vlasov.

  Vybrať si môžete napríklad z fénov od firmy Dyson s názvom Supersonic. Vhodný je pre všetky typy vlasov. Varianta od talianskej firmy Ga.Ma s názvom Professional IQ Perfetto zase ponúka extra ľahkú variantu vhodnú na cestovanie. Na získanie fénu ako z kaderníckeho salónu zase navštívte stránky Harry Josh.

  Zdroj: Dyson, Ga.Ma, Harry Josh

  Vytvorte dokonalé kučery alebo rovný účes bez výčitiek svedomia. Pomôže správna kulma alebo žehlička

  Všetky občas zatúžime presne po tom type vlasov, ktorý nám príroda nedopriala. So správnymi nástrojmi to môžeme dosiahnuť bez toho, aby sme svoje vlasy postupne, ale iste ničili. Je preto ale potrebné sledovať viac ako len teplotu, ktorú je vytúžená žehlička alebo kulma schopná dosiahnuť.

  Pozor si musíte dať aj na to, ako svoj „ničivý“ charakter vyvažuje. Napríklad žehlička od Revlon s názvom Salon Straight Copper Smooth ponúka medenú keramiku, ktorá ničeniu aspoň čiastočne zabraňuje. Kulma Conair Infiniti PRO Curling Wand zaručí zdravé vlasy pomocou turmalínovej keramiky.

  Zdroj: Conair, Revlon

  Vyhrajte nad strapatými vlasmi v sprche. Vyskúšajte hrebeň do vody alebo masážneho pomocníka

  Pokiaľ sa starostlivosti o vlasy vyhýbate s tým, že sa vám nikdy nechce pokoriť večne zapletené vlasy, nezúfajte. Skúste si ich rozčesať v sprche so špeciálnym hrebeňom. Napríklad ten od značky Wet Brush sa hodí ako do vody, tak aj do sucha. Jeho nylonové štetiny vedia skrátka čarovať.

  Rovnako vám ale poslúži aj akýkoľvek iný hrebeň, vytvorený za pomoci rovnakej „technológie“ vhodnej do vody. Zlepšiť si kvalitu polámaných a krehkých vlasov môžete aj za pomoci masážnych hrebeňov. Vhodné sú aj do sprchy, pretože vám umožnia správne zapracovať masku na vlasy alebo luxusné olejčeky.

  Pocit luxusu vám dodá hodvábny turban a gumička alebo špeciálny jemný uterák

  Pri starostlivosti o vlasy je potrebné zamerať sa v podstate na každý produkt, ktorý sa vašich vlasov dotkne. Zabudnúť preto nesmiete ani na spánok, ktorý koľkokrát dokáže pokaziť čerstvo umyté a nadýchané vlasy. Skúste si ich preto nabudúce zabaliť do hodvábneho turbanu alebo čiapočky.

  Napriek trochu vtipnému vzhľadu robia títo pomocníci divy. Ocenia ich predovšetkým majiteľky kučeravých vlasov. Podobne potom fungujú aj hodvábne gumičky scrunchie, ktoré zabránia elektrizovaniu. Starostliví potom musíte byť aj pri sušení vlasov. Odmeňte sa preto špeciálnym uterákom, ktorý chráni pred polámaním i rozstrapkaním.

  Zdroj: Soluniere, Aquis

  Zdroje: WWD, Reviewed USA Today, Byrdie, Allure, Instagram“

  Pozdvihnite starostlivosť o vlasy na novú úroveň. Vyskúšajte hodvábny turban, hrebeň na mokré vlasy alebo špeciálny uterák

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.