Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Je až prekvapujúce, koľko celebrít sa pustí do tvorby vlastnej značky. Ešte viac zvláštne je, aké produkty sa rozhodnú predávať. Napríklad známa herečka Rebel Wilson vytvorila špeciálnu zoznamku Fluid, ktorá ľudí nenúti do výberu sexuálnej orientácie. Rapperka Cardi B zase ponúka jedinečnú šľahačku doplnenú o panáka alkoholu.

  Speváčka Cher vyrába vlastnú zmrzlinu. Cherlato ponúka iba nezvyčajné príchute

  Zmrzlina je produkt, ktorý by si väčšina z nás pravdepodobne nespájala so speváčkou Cher. Skôr by sme očakávali, že svojou kreativitou obohatí svet módy alebo kozmetiky. Opak je však pravdou, pretože Cher nedávno uviedla na trh značku s vtipným názvom Cherlato. Vybrať si tak môžete z netradičných príchutí, ako napríklad Cheesecake Chart Topper alebo Gianduia Gold

  Seth Rogen dáva na obdiv svoju lásku k marihuane. Predáva dizajnové popolníky

  Naopak Seth Rogen prenikol do sveta keramiky. Jeho značka Houseplant totiž okrem doplnkov potrebných na fajčenie marihuany predáva aj ďalšie dekorácie. Herec chcel totiž podľa svojich slov vytvoriť niečo tak „elegantné, ako je samotná rastlina“. Známy komik a herec sa tak zameral predovšetkým na popolníky či rôzne dózy. Zohnať ale môžete aj set hrnčekov alebo umelecky zdobenú vázu.

  Zdroj: Houseplant

  Herečka Rebel Wilson ponúka svetu lásku. Spustila zoznamovaciu aplikáciu Fluid

  Dieru na trhu sa so svojím produktom pokúsila zaplniť herečka Rebel Wilson. Single ľuďom hľadajúcim lásku totiž ponúkla novú aplikáciu na zoznamovanie s názvom Fluid. Od tých už existujúcich sa líšia tým, že si na nej nemusíte vybrať svoju sexuálnu orientáciu. Splniť tak chce prianie tým, ktorí sa považujú za sexuálne fluidných. Sama totiž vo svojej ceste za láskou musela prekonať neľahké prekážky.

  Cardi B láka fanúšikov na Whipshots. Ide o originálnu kombináciu šľahačky a alkoholu

  Naozaj originálny produkt vymyslela aj rapperka Cardi B. V decembri roku 2021 totiž uviedla kalifornskú značku s názvom Whipshots. Zákazníkom ponúka zvláštnu kombináciu šľahačky, ktorá je doplnená o panáka vodky. Na výber potom máte z niekoľkých príchutí. Tou najslávnejšou je jahoda. Vychutnať si ale môžete aj karamel, moka alebo vanilku. „Whipshots je sexy a jedinečný, rovnako ako ja,“ vyhlásila potom Cardi B.

  Zdroj: Whipshots

  Svoju lásku k vínu priznala herečka Drew Barrymore. Uviedla preto vlastnú značku

  Do sveta vína sa zase ponorila herečka Drew Barrymore. Už pred niekoľkými rokmi uviedla vlastnú značku Barrymore Wines. „Víno je mojou vášňou. Je toho toľko, koľko môžem objavovať,“ vyhlásila Barrymore. Odvtedy však objavila aj lásku k iným produktom. Ponúka totiž aj vlastné doplnky do domácnosti či kuchyne, ale aj kozmetiku a doplnky na starostlivosť o vlasy.

  Zdroje: Inc Africa, Business Insider, Instagram, YouTube

  Objavte neznáme značky známych osobností. Produkty z dielne populárnych celebrít

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.