Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Svet módy nespí ani počas sviatkov, preto prinášame súhrn najväčších módnych noviniek. Michael Kors oznámil nového veľvyslanca, čínskeho herca a speváka JC-T. Spoločnosť Louis Vuitton pripravuje kampaň, ktorá sa vráti k ére Y2K. Vedenie Uniqlo odhalilo spoluprácu s fínskou značkou Marimekko. Výsledky z Mastercard SpendingPulse potvrdili, že tohtoročné sviatočné predaje splnili očakávania.

  Louis Vuitton oslavuje začiatok 21. storočia. Pripravuje špeciálnu LV Remix kolekciu

  Hneď prvý deň nového roka predstaví spoločnosť Louis Vuitton novú kampaň. Ide o rad kúskov, ktoré majú pripomínať éru 2000s, teda Y2K. Kľúčovými prvkami sú predovšetkým džínové kabelky alebo šiltovky s ikonickým logom značky. Kampaň láka aj hviezdami, ktoré sa v nej objavia. Louis Vuitton napríklad využil ako modelky herečku Phoebe Dynevor zo seriálu Bridgerton alebo Shay Mitchell známu zo seriálu Pretty Little Liars.

  Spoločnosť Uniqlo začala spolupracovať s Marimekko. Spája fínsky a japonský dizajn

  Fínska značka Marimekko dostala príležitosť, ako sa dostať do povedomia viacerých milovníkov módy. Oznámila totiž spoluprácu s japonskou spoločnosťou Uniqlo. Známy módny reťazec tak od 1. januára predstaví svoje ikonické kúsky s motívmi inšpirovanými ikonickým dizajnom Marimekko. Spoločnosť Marimekko je totiž známa svojimi jednoduchými grafickými motívmi. Zakúpiť si tak budete môcť napríklad špeciálnu slávnu Uniqlo ľadvinku.

  Počas sviatkov sa vo Veľkej Británii darilo predovšetkým šperkom a odevu

  Výsledky tzv. Mastercard SpendingPulse (MSP) ukázali, že predaje vo Veľkej Británii tento rok počas sviatkov vzrástli o 2,6 percenta oproti minulému roku. V čase trvajúcej ekonomickej krízy ide o pomerne dobrý výsledok. Predávať sa darilo predovšetkým šperky, pretože ich odbyt vzrástol o 8,3 percenta. Podobný rast zaznamenali aj obchody s oblečením. Zákazníci však uprednostňovali nákupy v kamenných pobočkách pred online nákupmi.

  Predaje tento rok počas sviatkov splnili očakávania aj v Spojených štátoch

  Na základe výsledkov z vyššie uvedeného prieskumu Mastercard SpendingPulse (MSP) oslavujú aj predajcovia v Spojených štátoch amerických. Tamojšie predaje sa totiž od 1. novembra do 24. decembra zvýšili o 3,1 percenta. Najviac sa darilo predovšetkým veľkým obchodným reťazcom, outletom, obchodom so športovým vybavením alebo potrebami pre domácnosť. Ďalší zisk predajcovia očakávajú aj v období po Vianociach, kedy majú viac času na nákupy aj študenti.

  Michael Kors má nového ambasádora. V Číne ho bude zastupovať spevák JC-T

  V nadchádzajúcich kampaniach značky Michael Kors uvidíme oveľa častejšie čínskeho herca a speváka JC-T. Stal sa totiž novým ambasádorom známej spoločnosti. Zastupovať ju má predovšetkým v Číne. Tridsaťtriročný umelc sa preslávil predovšetkým rolami v seriáloch, ako je The Advisors Alliance, Secret of the Three Kingdoms alebo Winner is King. V tomto roku v apríli vydal svoj prvý sólový album s názvom Dreams.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, Hypebeast, Instagram, YouTube

  Módne novinky v skratke: Michael Kors privítal JC-T, sviatočné predaje dosiahli očakávania a Louis Vuitton sa vracia k Y2K

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.