Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Firmy manželského páru Beckhamovcov zverejnili pri príležitosti končiaceho roku ucelené výsledky za fiškálny rok 2022. Musia byť totiž oficiálne zapísané v britskom vládnom podnikateľskom registri. Tieto spoločnosti ukázali, že sa im darilo viac ako dobre, pretože dosiahli dvojciferný rast tržieb. Úspech z predchádzajúceho roka mal navyše pokračovať aj v tomto období.

  V uplynulom týždni museli firmy patriace do vlastníctva manželov Beckhamových zverejniť svoje výsledky za fiškálny rok 2022. Pravidelne sa totiž musia zapisovať do oficiálneho britského vládneho registra. Ako módna značka Victorie Beckham Holdings Ltd. (VBVL), ako aj holdingová spoločnosť David Beckham Ventures Ltd. (DBVL) oznámili nárast zisku. Tento nárast bol dôsledkom zvýšeného predaja, ktorého rast dosiahol dvojciferné čísla.

  Spoločnosť Davida Beckhama teda zaznamenala navýšenie tržieb okolo 30 percent. O úspech sa jedná predovšetkým preto, že v roku 2022 sa musela svetová ekonomika stále stretávať s dopadmi pandémie. Victoria Beckham však dokázala prispôsobiť svoje podnikanie nepriaznivým podmienkam restrukturalizáciou svojho podnikania, znížením cien a prepustením niektorých zamestnancov. Na druhej strane sa David Beckham spojil s novými partnermi, ako je napríklad spoločnosť Authentic Brands Group.

  Tieto zmeny umožnili módnej spoločnosti Victorie Beckham úspešne rásť. Jej príjmy v roku 2022 vzrástli o 44 percent na takmer 59 miliónov libier. „Náš byznys sa obrátil ku kanálom, ktoré nás priamo spojili so zákazníkmi. Tiež sme zaznamenali významný nárast digitálneho dosahu,“ uviedla riaditeľka Victoria Beckham Holdings, Marie Leblanc.

  Hlavným úspechom bola ikonická kabelka Victorie Beckham, ktorá bola inšpirovaná eleganciou pánskych hodiniek.

  Jedným z najväčších úspechov Victorie Beckham v roku 2022, ale aj v tomto období, bola ikonická kabelka so zlatou reťazou. Kovový prvok umožňuje ľahké nosenie kabelky a zároveň ju robí elegantnou a originálnou. Riaditeľka módnej značky Victorie Beckham opísala rok 2022 ako obdobie, ktoré potvrdilo zdravý rast spoločnosti, a dodala, že tento rast pokračoval aj v tomto roku.

  Zdroj: Victoria Beckham

  Ale aj Davidovi Beckhamovi sa darilo v podnikaní. Jeho firma dosiahla príjem vo výške 72 miliónov libier. Pomohli jej dlhodobé partnerstvá so spoločnosťami ako Sands, Maserati, Panini alebo Guild eSports. Úspešný bol aj dokumentárny seriál Beckham, ktorý produkovalo kreatívne a produkčné Studio 99 a ktorý sa po dobu šiestich týždňov udržal v rebríčku top 10 Netflix shows.

  Zdroj: WWD, Victoria Beckham, YouTube

  Manželský pár Beckhamovcov oslavuje. V fiškálnom roku 2022 dosiahol dvojciferný rast tržieb.

  Dámsky sprievodca sukňami. Vyčarujte z obyčajného kúsku módny zážitok

  O sukniach sa v poslednej dobe hovorí skôr v pánskom prevedení, nemôžeme ale zabudnúť ani na tie dámske. Pýtate sa v čom je rozdiel? Samozrejme zastávame názor, že každý môže nosiť, čo chce. Hlavná rozdiel však spočíva v strihoch. Zatiaľ čo u mužov sa stretávame skôr s tradičným "áčkovým" strihom, dámska ponuka širší výber tvarov, materiálov a dĺžok.

  Odhrňte oponu módneho priemyslu. Objavte dokumenty odhaľujúce jeho skrytú stránku

  Pri objavovaní módneho sveta je potrebné nezabúdať na to, že existujú aj jeho tienisté stránky. Odporúčame preto z času na čas si pozrieť niektorý z vynikajúcich dokumentárnych filmov, ktoré odhaľujú tajomstvá tohto veľmi obľúbeného odvetvia. Môžete sa dozvedieť viac napríklad o dopadoch fast fashion, ale aj farbení oblečenia alebo násilia na zvieratách. Poučiť sa môžete aj o minimalistickom životnom štýle.

  NYFW pod drobnohľadom. Objavte kolekcie dizajnérov, o ktorých sa v Európe veľmi nehovorí

  New York v predchádzajúcich dňoch ovládol týždeň módy. Trendy sa stali predovšetkým veľké mená, napríklad Carolina Herrera, Thom Browne alebo Tommy Hilfiger. Ich prehliadky sa ako vždy dostali na titulky magazínov, útokom vzali aj sociálne siete. Avšak spomínané prehliadky sú len hŕstkou toho, čo nám NYFW môže ponúknuť. Spoznajte módne domy, ktoré si zaslúžia rovnakú pozornosť.

  Topánky ako investícia: ktoré modely Saint Laurent stoja za to?

  Estetika francúzskeho domu Saint Laurent je synonymom zvodnej, sebavedomej a štýlovej ženy. Jeho topánky preto nie sú výnimkou. Mnohé z nich rozhodne už na prvý pohľad stoja za hriech. Pozrieme sa však na to, či naozaj stoja aj za vaše peniaze.