Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Firmy manželského páru Beckhamovcov zverejnili pri príležitosti končiaceho roku ucelené výsledky za fiškálny rok 2022. Musia byť totiž oficiálne zapísané v britskom vládnom podnikateľskom registri. Tieto spoločnosti ukázali, že sa im darilo viac ako dobre, pretože dosiahli dvojciferný rast tržieb. Úspech z predchádzajúceho roka mal navyše pokračovať aj v tomto období.

  V uplynulom týždni museli firmy patriace do vlastníctva manželov Beckhamových zverejniť svoje výsledky za fiškálny rok 2022. Pravidelne sa totiž musia zapisovať do oficiálneho britského vládneho registra. Ako módna značka Victorie Beckham Holdings Ltd. (VBVL), ako aj holdingová spoločnosť David Beckham Ventures Ltd. (DBVL) oznámili nárast zisku. Tento nárast bol dôsledkom zvýšeného predaja, ktorého rast dosiahol dvojciferné čísla.

  Spoločnosť Davida Beckhama teda zaznamenala navýšenie tržieb okolo 30 percent. O úspech sa jedná predovšetkým preto, že v roku 2022 sa musela svetová ekonomika stále stretávať s dopadmi pandémie. Victoria Beckham však dokázala prispôsobiť svoje podnikanie nepriaznivým podmienkam restrukturalizáciou svojho podnikania, znížením cien a prepustením niektorých zamestnancov. Na druhej strane sa David Beckham spojil s novými partnermi, ako je napríklad spoločnosť Authentic Brands Group.

  Tieto zmeny umožnili módnej spoločnosti Victorie Beckham úspešne rásť. Jej príjmy v roku 2022 vzrástli o 44 percent na takmer 59 miliónov libier. „Náš byznys sa obrátil ku kanálom, ktoré nás priamo spojili so zákazníkmi. Tiež sme zaznamenali významný nárast digitálneho dosahu,“ uviedla riaditeľka Victoria Beckham Holdings, Marie Leblanc.

  Hlavným úspechom bola ikonická kabelka Victorie Beckham, ktorá bola inšpirovaná eleganciou pánskych hodiniek.

  Jedným z najväčších úspechov Victorie Beckham v roku 2022, ale aj v tomto období, bola ikonická kabelka so zlatou reťazou. Kovový prvok umožňuje ľahké nosenie kabelky a zároveň ju robí elegantnou a originálnou. Riaditeľka módnej značky Victorie Beckham opísala rok 2022 ako obdobie, ktoré potvrdilo zdravý rast spoločnosti, a dodala, že tento rast pokračoval aj v tomto roku.

  Zdroj: Victoria Beckham

  Ale aj Davidovi Beckhamovi sa darilo v podnikaní. Jeho firma dosiahla príjem vo výške 72 miliónov libier. Pomohli jej dlhodobé partnerstvá so spoločnosťami ako Sands, Maserati, Panini alebo Guild eSports. Úspešný bol aj dokumentárny seriál Beckham, ktorý produkovalo kreatívne a produkčné Studio 99 a ktorý sa po dobu šiestich týždňov udržal v rebríčku top 10 Netflix shows.

  Zdroj: WWD, Victoria Beckham, YouTube

  Manželský pár Beckhamovcov oslavuje. V fiškálnom roku 2022 dosiahol dvojciferný rast tržieb.

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.