Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Spoločnosť Calvin Klein začala nový rok s nečakane hviezdnou kampaňou. Rozhodla sa na nej totiž spolupracovať s hercom Jeremy Allen White, známym napríklad zo seriálu The Bear alebo Shameless. Oslavuje tak nielen najnovšie kúsky z kolekcie luxusnej spodnej bielizne, ale aj domov samotnej celebrity, teda New York.

  Už minulý rok sa herec Jeremy Allen White začal dostávať do povedomia širšej verejnosti. Zaujal totiž predovšetkým svojou rolou šéfkuchára „Carmy“ v seriáli The Bear. Išlo o charizmatickú postavu kuchára, ktorý sa snaží vyrovnať s nefunkčným bistrom svojho zosnulého brata. Niektorí však Whitea poznajú aj ako Phillipa „Lipa“ Gallaghera zo seriálu Shameless.

  Nie je však pochýb, že rok 2024 bude pre herca ešte úspešnejší. Pomaly sa o neho začína zaujímať aj svet módy. Potvrdzuje to aj najnovšia kampaň značky Calvin Klein. Herec v nej odhalil najnovšie kúsky z jej luxusnej kolekcie spodnej bielizne. Nafotil ju fotograf Mert Alas na pozadí New Yorku. Samotný herec pochádza z Brooklynu.

  Séria fotografií a videí má ukázať Whiteovo spojenie s jeho rodným mestom. Na videu je vidieť, ako herec beží po strechách slávneho mesta len v spodnom prádle. O styling sa postarala Emmanuelle Alt. Kolekcia na jar 2024 má nielen nové logo, ale aj materiály. Medzi predvádzané kúsky patria New Intense Power, Micro Stretch, Micro Mesh a Modern Cotton.

  Mal som syndróm podvodníka, okomentoval White svoj najnovší počin

  „Jeremy Allen White a jeho charizma a autentické spojenie s našou značkou prináša jedinečnú energiu do jednej z našich kľúčových kategórií,“ okomentoval čerstvú spoluprácu šéf marketingu Calvin Klein Jonathan Bottomley. Zároveň potvrdil, že značka chce čoraz viac obliecť populárneho herca na nadchádzajúce udeľovanie Zlatých glóbusov, ktoré sa uskutoční už túto nedeľu.

  „Stále som si len hovoril, že sa nedokážem predstaviť na billboarde. Že by som tam byť nemal. Mal som skutočný syndróm podvodníka,“ vyjadril sa zase k svojmu počinu samotný Jeremy Allen White. Najnovšia kampaň Calvin Klein potom zároveň potvrdzuje rastúcu silu celebrít v módnom svete. Čím ďalej viac značiek si totiž uvedomuje, aké efektívne môžu byť ich fotografie.

  Zdroj: WWD, Trend Hunter, ABC News, Instagram, YouTube

  Jeremy Allen White zažiaril v jarnej kampani Calvin Klein. Oslavuje v nej svoje rodné mesto

  Dámsky sprievodca sukňami. Vyčarujte z obyčajného kúsku módny zážitok

  O sukniach sa v poslednej dobe hovorí skôr v pánskom prevedení, nemôžeme ale zabudnúť ani na tie dámske. Pýtate sa v čom je rozdiel? Samozrejme zastávame názor, že každý môže nosiť, čo chce. Hlavná rozdiel však spočíva v strihoch. Zatiaľ čo u mužov sa stretávame skôr s tradičným "áčkovým" strihom, dámska ponuka širší výber tvarov, materiálov a dĺžok.

  Odhrňte oponu módneho priemyslu. Objavte dokumenty odhaľujúce jeho skrytú stránku

  Pri objavovaní módneho sveta je potrebné nezabúdať na to, že existujú aj jeho tienisté stránky. Odporúčame preto z času na čas si pozrieť niektorý z vynikajúcich dokumentárnych filmov, ktoré odhaľujú tajomstvá tohto veľmi obľúbeného odvetvia. Môžete sa dozvedieť viac napríklad o dopadoch fast fashion, ale aj farbení oblečenia alebo násilia na zvieratách. Poučiť sa môžete aj o minimalistickom životnom štýle.

  NYFW pod drobnohľadom. Objavte kolekcie dizajnérov, o ktorých sa v Európe veľmi nehovorí

  New York v predchádzajúcich dňoch ovládol týždeň módy. Trendy sa stali predovšetkým veľké mená, napríklad Carolina Herrera, Thom Browne alebo Tommy Hilfiger. Ich prehliadky sa ako vždy dostali na titulky magazínov, útokom vzali aj sociálne siete. Avšak spomínané prehliadky sú len hŕstkou toho, čo nám NYFW môže ponúknuť. Spoznajte módne domy, ktoré si zaslúžia rovnakú pozornosť.

  Topánky ako investícia: ktoré modely Saint Laurent stoja za to?

  Estetika francúzskeho domu Saint Laurent je synonymom zvodnej, sebavedomej a štýlovej ženy. Jeho topánky preto nie sú výnimkou. Mnohé z nich rozhodne už na prvý pohľad stoja za hriech. Pozrieme sa však na to, či naozaj stoja aj za vaše peniaze.