Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Za spoločnosťou Dior stojí v súčasnosti nemálo slávnych osobností. Módny dom aj napriek tomu do svojich radov víta nových členov. Nedávno do nich prijal napríklad herečku Rachel Zegler, známu svojou hlavnou rolou v pokračovaní slávnej série Hunger Games. Herečka Dilraba Dilmurat sa zase preslávila hraním v čínskych seriáloch. Novým ambasádorom sa stal aj popový spevák Jay Chou.

  Herečky Rachel Zegler aj Dilraba Dilmurat spolupracovali s módnym domom Dior už v minulosti. Teraz sa ale oficiálne stali jeho ambasádorkami pre kolekcie z dielne kreatívnej riaditeľky Márie Grazie Chiuri. Zastupovať majú však aj make-up sekciu slávnej značky. Za úlohu tak budú mať propagovať tvorbu riaditeľa Dior Makeup Petera Philipsa. Zaradí sa tak medzi ostatných One Dior ambasádorov.

  Herečka Dilraba Dilmurat Dior zastúpila už skôr, a to napríklad v kampani Lady 95.22. Do súčasnosti však zastávala rolu ambasádorky iba v Číne. Na tamojšom trhu je totiž momentálne jednou z najviac žiadaných celebrít. Preslávila sa vďaka rolám v televíznych seriáloch, ako je Pretty Li Huizhen alebo Eternal Love of Dream. V roku 2020 navyše vyhrala cenu za „vychádzajúcu hviezdu“ na Medzinárodnom filmovom festivale Busan.

  Medzi exkluzívnu skupinu slávnych osobností, dlhodobo spolupracujúcich s francúzskou módnou spoločnosťou, v súčasnosti patrí aj herečka Anya Taylor-Joy, speváčka a modelka Jisoo zo skupiny Blackpink, herec Robert Pattinson alebo herečka Jenna Ortega. Od roku 2012 zastupuje Dior aj herečka Jennifer Lawrence. Vedľa nej potom pri nedávnej módnej prehliadke v Paríži na jar/leto 2024 sedela práve Rachel Zegler.

  Dior sa zameral na hrdinky z Hunger Games. K Jennifer Lawrence sa pridá Rachel Zegler

  Herečky spája predovšetkým ich rola v známej sérii filmov Hunger Games. Zatiaľ čo Lawrence si zahrala rebelku Katniss Everdeen, Zegler sa v najnovšom filme predstaví ako postava Lucy Gray, rovnako pochádzajúca z Distriktu 12. Budúci rok si zase zahrá v komédii Y2K a novom Disney spracovaní Snehulienky. Prvýkrát sa ale preslávila rolou v muzikáli West Side Story, za ktorú vyhrala aj ocenenie Zlatý glóbus.

  Okrem herečiek však módny dom Dior privítal aj taiwanského speváka Jay Chou. Značku bude zastupovať predovšetkým na kľúčových udalostiach a ďalších verejných vystúpeniach. „Stelesňuje ducha a jedinečnosť štýlu Dior. Prepája modernitu s nadčasovou originalitou“, vysvetlili potom zástupcovia spoločnosti. Do povedomia fanúšikov sa Chou zapísal predovšetkým piesňou Greatest Works of Art.

  Zdroje: WWD, Hypebeast, Entertainment Weekly, Instagram, YouTube

  Dior rozširuje rad ambasádorov. Ikonický módny dom zastúpia herečky Rachel Zegler a Dilrab Dilmurat a spevák Jay Chou

  Topánky ako investícia: ktoré modely Saint Laurent stoja za to?

  Estetika francúzskeho domu Saint Laurent je synonymom zvodnej, sebavedomej a štýlovej ženy. Jeho topánky preto nie sú výnimkou. Mnohé z nich rozhodne už na prvý pohľad stoja za hriech. Pozrieme sa však na to, či naozaj stoja aj za vaše peniaze.

  LFW: Daniel Lee ponúkol outdoor eleganciu. Definoval prieskumníkov Burberry

  Návrhár Daniel Lee v pondelok predstavil jednu z najočakávanejších prehliadok Londýnskeho týždňa módy. Vo svojej tretej kolekcii pre Burberry sa zameral predovšetkým na outdoor eleganciu. Chcel vytvoriť kúsky, ktoré by boli nielen štýlové, ale aj funkčné. Tým zároveň definoval zákazníkov slávnej značky, ktorých považuje za prieskumníkov.

  Zmyselné textúry, mašle a kombinácie priehľadných materiálov. Kráčajte k oltáru v tých najvkusnejších šatách

  Ak plánujete svadbu v nasledujúcej jarnej a letnej sezóne, je najvyšší čas na výber vhodných svadobných šiat. Tento rok je ponuka skutočne pestrá a konečne je z čoho vyberať. Svadba je iba váš deň, preto sa nenechajte uniesť trendy a vyneste to, čo sa vám páči najviac. Máte ale šťastie, že svadobné módne domy ako Vera Wang alebo očarujúce Danielle Frankel disponujú ponukou, ktorá predčí očakávania každej nevesty.

  Horúce novinky roku 2024: Charlotte Tilbury odhaľuje revolučné rúže a Kylie Cosmetics prináša svoj prvý make-up

  S nástupom nového roka ožíva novinkami aj kozmetický trh. Veľa zaujímavých produktov nás ale ešte len čaká. Po vykonaní detailného prieskumu sme objavili tie najočakávanejšie kúsky, ktoré budú definovať tohtoročné beauty a make-up svet. Objavte najviac očakávané produkty, od retro rúžov cez nový make-up až po unikátne želé lícenky.