Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Za spoločnosťou Dior stojí v súčasnosti nemálo slávnych osobností. Módny dom aj napriek tomu do svojich radov víta nových členov. Nedávno do nich prijal napríklad herečku Rachel Zegler, známu svojou hlavnou rolou v pokračovaní slávnej série Hunger Games. Herečka Dilraba Dilmurat sa zase preslávila hraním v čínskych seriáloch. Novým ambasádorom sa stal aj popový spevák Jay Chou.

  Herečky Rachel Zegler aj Dilraba Dilmurat spolupracovali s módnym domom Dior už v minulosti. Teraz sa ale oficiálne stali jeho ambasádorkami pre kolekcie z dielne kreatívnej riaditeľky Márie Grazie Chiuri. Zastupovať majú však aj make-up sekciu slávnej značky. Za úlohu tak budú mať propagovať tvorbu riaditeľa Dior Makeup Petera Philipsa. Zaradí sa tak medzi ostatných One Dior ambasádorov.

  Herečka Dilraba Dilmurat Dior zastúpila už skôr, a to napríklad v kampani Lady 95.22. Do súčasnosti však zastávala rolu ambasádorky iba v Číne. Na tamojšom trhu je totiž momentálne jednou z najviac žiadaných celebrít. Preslávila sa vďaka rolám v televíznych seriáloch, ako je Pretty Li Huizhen alebo Eternal Love of Dream. V roku 2020 navyše vyhrala cenu za „vychádzajúcu hviezdu“ na Medzinárodnom filmovom festivale Busan.

  Medzi exkluzívnu skupinu slávnych osobností, dlhodobo spolupracujúcich s francúzskou módnou spoločnosťou, v súčasnosti patrí aj herečka Anya Taylor-Joy, speváčka a modelka Jisoo zo skupiny Blackpink, herec Robert Pattinson alebo herečka Jenna Ortega. Od roku 2012 zastupuje Dior aj herečka Jennifer Lawrence. Vedľa nej potom pri nedávnej módnej prehliadke v Paríži na jar/leto 2024 sedela práve Rachel Zegler.

  Dior sa zameral na hrdinky z Hunger Games. K Jennifer Lawrence sa pridá Rachel Zegler

  Herečky spája predovšetkým ich rola v známej sérii filmov Hunger Games. Zatiaľ čo Lawrence si zahrala rebelku Katniss Everdeen, Zegler sa v najnovšom filme predstaví ako postava Lucy Gray, rovnako pochádzajúca z Distriktu 12. Budúci rok si zase zahrá v komédii Y2K a novom Disney spracovaní Snehulienky. Prvýkrát sa ale preslávila rolou v muzikáli West Side Story, za ktorú vyhrala aj ocenenie Zlatý glóbus.

  Okrem herečiek však módny dom Dior privítal aj taiwanského speváka Jay Chou. Značku bude zastupovať predovšetkým na kľúčových udalostiach a ďalších verejných vystúpeniach. „Stelesňuje ducha a jedinečnosť štýlu Dior. Prepája modernitu s nadčasovou originalitou“, vysvetlili potom zástupcovia spoločnosti. Do povedomia fanúšikov sa Chou zapísal predovšetkým piesňou Greatest Works of Art.

  Zdroje: WWD, Hypebeast, Entertainment Weekly, Instagram, YouTube

  Dior rozširuje rad ambasádorov. Ikonický módny dom zastúpia herečky Rachel Zegler a Dilrab Dilmurat a spevák Jay Chou

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.