Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Fanúšikovia známych kozmetických značiek čoraz častejšie požadujú viac než len svoje obľúbené produkty. V skutočnosti majú radi aj svoj merch, t. j. akékoľvek ďalšie kúsky s logom spoločnosti. Môže to byť taška, ponožky, fľaša na vodu, kabelka alebo dokonca puzdro na telefón. Spoločnosti ako Rhode, Glossier alebo Milk tento trend s radosťou využívajú.

  Merch kozmetických spoločností nie je ničím novým. V poslednom čase sa však stal hitom, bez ktorého sa ich zákazníci jednoducho nezaobídu. Od svojich obľúbených značiek už nevyžadujú len obľúbenú starostlivosť o pleť alebo make-up, ale aj rôzne iné predmety. Môže to byť takmer čokoľvek, čo nesie logo spoločnosti. V súčasnosti je napríklad najúspešnejšia značka Glossier.

  Už v roku 2019 vydala mikiny v sivej a ružovej farbe s jednoduchým nápisom svojho názvu. Kúsok pôvodne určený len na interné použitie sa však postupne rozrástol na kolekciu s názvom GlossiWear. Tá teraz zahŕňa ponožky, športovú tašku, čiapku, fľašu na vodu, tašku a kľúčenku. K špecializovaným produktom v istom období patrili aj vykrajovačka na sušienky alebo šatka do vlasov.

  Zdroj: Glossier

  Podobný merch je potom tou najlepšou reklamou, akú si kozmetická spoločnosť môže priať. Funguje ako prenosný billboard. Okrem toho značky posilnia lojalitu zákazníkov a ich logo sa stane rozpoznateľnejším. Okrem toho často vyrábajú produkty, ktoré nie sú logisticky ani finančne náročné. Dajú sa tiež ľahko posielať rôznym influencerom, ktorí túžia po produktoch.

  Kozmetické značky sa neboja spolupráce. Spájajú sa s ikonami, ako sú Proenza Schouler a Reebok

  Medzi ďalší v súčasnosti populárny kozmetický tovar patrí puzdro na telefón Rhode. Vlastní ho známa modelka a kráľovná Instagramu Hailey Bieber. Po tom, ako značka koncom februára tohto roka prvýkrát vydala kryt, sa vypredal za prvých 25 minút. Potom sa podľa údajov spoločnosti Spate zvýšil počet zobrazení videí na TikTok Rhode o 112 percent oproti predchádzajúcemu mesiacu.

  Zdroj: Rhode

  Tým však merch populárnych kozmetických spoločností nekončí. Ich popularitu využila aj značka make-upu Merit. Nedávno totiž predstavila špeciálnu spoluprácu so značkou Proenza Schouler. Jej fanúšikovia si mohli zakúpiť jedinečnú tašku. Zástupcovia značky Milk Makeup sa zasa dohodli na spojení so spoločnosťou Reebok a uviedli na trh limitovanú edíciu tenisiek. Merch však využívajú aj spoločnosti ako Drunk Elephant, Ouai, Glow Recipe a Youth to the People.

  Zdroje: WWD, Gemnote, Instagram

  Kozmetické značky prenikajú do sveta módy a životného štýlu. Ich tovar je čoraz populárnejší

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.