Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Rapperi sa za posledných 10 rokov stali neodmysliteľnou súčasťou módy. Popri najvýznamnejších influenceroch a celebritách patria k najväčším trendsetterom. Laicky povedané, čo si oblečie slávny raper, je okamžite novým trendom. Nie je teda žiadnou novinkou, že mnohí raperi spolupracujú na kolekciách popredných návrhárov.

  Tentoraz sa zameriame na nášho favorita, ktorým je raper a partner kultovej speváčky Rihanny. ASAP Rocky žiari vo svojich neotrelých outfitoch na koncertoch, červených kobercoch a v známych módnych spoluprácach, ktoré má za sebou.

  Spoluprác je v raperovej kariére veľa. Nosil oblečenie značiek Dior, Guess a Bottega Veneta

  Raper ASAP Rocky sa môže pochváliť veľmi pestrou várkou kampaní a spoluprác. Našou najobľúbenejšou je spolupráca so značkou Guess. Značka, ktorá v poslednom čase zažíva veľký pokles popularity, vytvorila v roku 2017 s raperom viac než úspešnú kolekciu. Tričká z tohto radu sa na bazárových platformách, ako je Vinted, Depop alebo Grailed doslova otáčajú až do súčasnosti. Rovnako populárna bola aj jeho kampaň pre módny dom Dior.

  V roku 2024 však rapper oslavuje zatiaľ jeho najluxusnejšiu spoluprácu. Poskytla mu ju talianska spoločnosť Bottega Veneta. Známy brand totiž miluje rovnako ako on jeho. Značka mu navyše už pred niekoľkými mesiacmi ponúkla svoju jarnú kolekciu, ešte predtým ako oficiálne dorazila do butikov. Spropagovala ju tak formou dokonalých street style fotografií.

  Rapper má na svojom konte aj momentálne najobľúbenejší produkt FENTY SKIN. Spolu s Rihannou priniesol na trh dokonalý balzam na pery

  Ikonický pár hudobníkov sa spojil a spoločne zverejnil produkt značky Rihanny, známej ako Fenty Beauty. Nový balzam na pery s „príchuťou“ barbadoskej čerešne sa okamžite stal skin care hitom, po ktorom sa strhla lavína aj medzi mužmi. Predajne pri drope hlásili vypredané zásoby a nestíhajú ho naskladniť. Zaobstaráte ho buď na oficiálnych stránkach značky, alebo v sieti predajní Sephora.

  Zdroj: Fenty Beauty

  ASAP Rocky je priekopníkom kedysi kontroverzných trendov. Sukňa je neoddeliteľnou súčasťou jeho imidžu

  Známy rapper sa stal nielen hudobnou legendou, ale aj priekopníkom v oblasti módy. Najmä, pokiaľ ide o sukne. Bezohľadne vstupuje do sveta módneho avantgardizmu, v ktorom sa sukňa stala jeho vyjadrením módnej identity. Výrazným krokom bolo napríklad jej nosenie po boku raperovej partnerky Rihanny.

  @gqfrance Rihanna et ASAP Rocky au Met Gala 2023 🔥 #Rihanna #AsapRocky #MetGala #MetGala2023 #karllagerfeld #rihannaasaprocky #Metgalalooks ♬ originálny zvuk – Stan 🙂

  Či už na červenom koberci, alebo pri každodenných príležitostiach, sukne aj iné odvážne trendy sa stali nevyhnutnou súčasťou ASAP Rocky módneho repertoáru. Mnohé z nich sú tak zachytené objektívmi paparazzi fotografov, ktorí sledujú každý jeho krok.

  Po stopách módnych ikon: ASAP Rocky ako najlepšie oblečený muž posledných rokov

  Skryté poklady európskych pláží. Navštívte menej „slávne“ prímorské miesta

  Európa je domovom mnohých známych pláží, ktoré navštevujú turisti z celého sveta. Ale čo ak hľadáte niečo menej tradičné, pokojnejšie, a napriek tomu neuveriteľne krásne? Pripravili sme pre vás zoznam nie príliš známych, ale napriek tomu nádherných pláží v Európe, ktoré sa oplatí objaviť.

  Leto sa ponesie v znamení sedemdesiatok. Záujem o boho chic módu narastá

  V tejto letnej sezóne prichádza nový módny trend. Vracia sa nostalgický boho chic. Zabudnite však na maximalistické Y2K outfity a kvetinové čelenky z hudobných festivalov. Nový boho chic, ktorý oživila najmä návrhárka Chemena Kamali vo svojej kolekcii Chloé na jeseň a zimu 2024, je sofistikovanejší a pôvabnejší ako kedykoľvek predtým.

  Trend Tradwife vyvoláva kritiku na viacerých frontoch. Propaguje nerealistické štandardy sociálnych sietí

  Predstava jednoduchého života tradičnej manželky zaujala sociálne siete. TikTok sa zaplnil videami žien v domácnosti, ktoré sa bez námahy starajú o deti a pre svojich pracujúcich manželov varia vynaliezavé recepty. Trend Tradwife však nie je len o estetických videách s domácimi koláčmi alebo ručne vyrábaným maslom. Oživuje problematický koncept, že žena patrí iba do domácnosti.

  Marc Jacobs predstavil svoju kolekciu na jeseň 2024 s nádychom retra a animovaných rozprávok

  Vo svojej najnovšej kolekcii na jeseň 2024 sa americký návrhár Marc Jacobs zameral na jediný cieľ. Podľa jeho pozvánky sa totiž rozhodol návštevníkom show odovzdať čistú radosť. Jeho návrhy inšpirované retro érou a animovanými rozprávkami splnili jeho požiadavku na jedničku.