Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Polovica týždňa s sebou prináša novinky zo sveta módy. Tou najväčšou je zaručene odkúpenie magazínu i-D supermodelkou Karlie Kloss. Spoločnosť Tiffany & Co. zase oznámila novú ambasadorku. Značka Balmain predstavila virtuálnu funkciu na skúšanie oblečenia. Burberry odhalilo novú radu špeciálnych šálov. V Paríži sa potom chystá nová výstava zachytávajúca módu i kultúru prvých 20 rokov 20. storočia.

  Značka Tiffany & Co. rozšírila rad ambasádorov. Privítala francúzsku herečku Camille Cottin

  Známa šperkárska spoločnosť Tiffany & Co. chcela opäť zdôrazniť svoje prepojenie s Francúzskom. Aspoň to uviedla ako jeden z dôvodov, prečo si za svoju novú ambasadorku vybrala práve francúzsku herečku Camille Cottin. Okrem toho vedenie značky vyhlásilo, že obdivuje jej „výnimočný talent, skvelý vkus a vrodený humor“. Zatiaľ však neoznámilo žiadnu kampaň, v ktorej by sa mala objaviť.

  Známy magazín i-D má novú majiteľku. Stala sa ňou supermodelka Karlie Kloss

  Spoločnosť Vice Media predala svoj magazín i-D. Získala ho firma Bedford Media, ktorú vedie supermodelka a podnikateľka Karlie Kloss. Ide o časopis, ktorý v roku 1980 založil bývalý umelecký riaditeľ Vogue Terry Jones. Pôvodne sa sústredil predovšetkým na punk a post-punk éru Veľkej Británie. V súčasnosti však cieľa predovšetkým na globálnu mladistvú kultúru. Známa modelka potom oznámila, že má pre magazín „vlastnú víziu“.

  Spoločnosť Burberry vydala špeciálnu radu šálov. Oslavujú záhrady Highgrove kráľa Karola III.

  Britská luxusná značka Burberry odhalila limitovanú edíciu šálov. Rozhodla sa totiž spolupracovať s umelcom Sammi Lynch, ktorý vyštudoval Kráľovskú školu kreslenia. Jedinečné hodvábne kúsky totiž pokryl svojimi originálnymi ilustráciami zachytávajúcimi záhrady Highgrove. Ide o súkromnú rezidenciu britského kráľa Karola III. Štyri produkty potom umne odrážajú jednotlivé ročné obdobia.

  V múzeu Petit Palais sa chystá nová výstava. Zachytiť má módny a kultúrny vývoj prvých 20 rokov minulého storočia

  Od utorka 14. novembra do 14. apríla budete mať možnosť navštíviť v parížskom múzeu Petit Palais výstavu s názvom Moderné Paríž, 1905-1925. Sústredí sa totiž na vývoj módy, umenia a kultúry v tomto slávnom období. Zachytáva tak nielen umenie, módu a fotografiu, ale aj architektúru alebo luxusný nábytok. Medzi predstavenou tvorbou patria aj kúsky z dielne návrhárov Paul Poiret alebo Jeanne Lanvin. Svoje miesto majú ale aj prvé návrhy domu Cartier.

  Balmain sa ponoril do virtuálneho sveta. Ponúkne 3D možnosť skúšania nových luxusných kúskov

  Chystáte sa kúpiť nový kúsok od Balmain, ale nie ste si istí, ako vám sadne? Vedenie známej značky má pre vás riešenie. Zahájilo totiž spoluprácu s technologickou firmou Bods. Pridalo preto na svoje stránky funkciu, ktorá vám umožní si outfity vyskúšať virtuálne. Vytvoriť si totiž môžete vlastného 3D avatara s vašimi rozmermi. Zatiaľ si týmto spôsobom môžete obliecť sedem ready-to-wear dizajnov, dve kabelky a jeden pár topánok.

  Zdroje: WWD, Fashion Network, The Hollywood Reporter, Instagram, YouTube

  Foto:Reuters

  Módne novinky v kocke: Karlie Kloss odkúpila i-D, Tiffany & Co. má novú ambasádorku a Balmain objavuje virtuálny svet

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.