Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Obchodný dom Saks privítal v pondelok na 5th Avenue vianočnú sezónu. Odhalil exkluzívnu výzdobu od francúzskeho módneho domu Dior. Vedenie Louis Vuitton zase v ten istý deň oznámilo lokáciu ďalšej prehliadky pánskej módy. Značka Tommy Hilfiger má nového ambasádora z radu hercov, rovnako ako Dior Men. Spoločnosť Balenciaga potom vydala merch so skupinou Archive, ukrývajúci jej hudbu.

  Louis Vuitton smeruje do Hongkongu. Usporiada prehliadku na Victoria Harbor

  Druhá prehliadka stále ešte nového kreatívneho riaditeľa pánskej módy Louis Vuitton Pharella Williamsa sa uskutoční v Hongkongu. Vedenie spoločnosti to oznámilo v pondelok. Za lokáciu si vybralo časť ulice zvanej Avenue of the Stars, umiestnenú vo Victoria Harbor. Zabezpečilo si tak perfektný výhľad na vodu aj samotné mesto. Ulica sa navyše nachádza v bloku, ktorý je známy pre svoje umenie a dizajn. Show sa má konať vo štvrtok 30. novembra o ôsmej večer.

  Tommy Hilfiger privítal nového ambasádora. Značku zastúpi herec Damson Idris

  Módna spoločnosť Tommy Hilfiger sa rozhodla sponzorovať chystaný film o Formula 1, ktorého meno zatiaľ zostáva neznáme. Dáva preto zmysel, že si značka za svojho nového ambasádora vybrala práve britského herca Damson Idris. V pripravovanom filme v réžii Josepha Kosinskiho sa totiž objaví po boku Brada Pitta. „Tommy Hilfiger je pravý gentleman a ikona americkej módy,“ vyjadril sa Idris k novinke. „Vždy som bol inšpirovaný pop kultúrou,“ dodal zasa Hilfiger.

  Obchodný dom Saks na 5th Avenue víta Vianoce. Na pomoc si prizval spoločnosť Dior

  Vedenie známeho obchodného domu Saks v New Yorku na 5th Avenue sa tento rok rozhodlo na svojej vianočnej výzdobe spolupracovať výhradne s jednou značkou. Vybralo si Dior, ktorý pre neho následne vytvoril tzv. Carousel of Dreams, teda kolotoč snov. Ide o kúzelnú a dych berúcu výzdobu, na ktorej pracovalo 100 umelcov, a to po dobu 10 mesiacov. Niektoré dekorácie musela značka dodať až z Talianska. Kampaň odhalil Saks v pondelok, spolu s digitálnym pop-upom World of Dior.

  Značka Balenciaga objavuje svet hudby. Do merch pre skupinu Archive ukryla exkluzívny song

  Fanúšikovia skupiny Archive sa radujú. Spoločnosť Balenciaga s ňou totiž začala spoluprácu a pomohla jej vytvoriť exkluzívny merch. Pomerne minimalistické tričká a mikiny však ukrývajú nečakané prekvapenie. Značka využila technológiu tzv. NFC čipu a do ceduľiek oblečenia skryla nový osemmiútový track Patterns. Majitelia si skladbu počujú jednoducho naskenovaním čipu cez svoj telefón.

  Rada ambasádorov značky Dior sa rozšírila. Spoločnosť privítala herca Raphaëla Quenard

  Herec Raphaël Quenard známy z Netflix filmu Gold Brick získal novú rolu. Nie však hereckú, stal sa totiž ambasádorom luxusného módneho domu Dior. Známy je však predovšetkým vo Francúzsku, a to vďaka filmu Chien de la casse, v angličtine Junkyard Dog. „Zosobňuje ducha a jedinečnosť nášho domu, zachytávajúc modernitu aj nadčasovosť,“ okomentovali zástupcovia značky novinku. Medzi ďalších ambasádorov pánskej módy Dior patria herec Robert Pattinson, K-pop spevák Jimin alebo futbalista Kilian Mbappé.

  Zdroj: WWD, L’Officiel USA, Saks Fifth Avenue, Instagram, YouTube

  Módne novinky v kocke: Dior prevzal výklad Saks, Balenciaga skryla do merch hudbu a Tommy Hilfiger má nového ambasádora

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.