Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Keby sa v módnom priemysle vyhlasovalo slovo roka, jedným z nádejných kandidátov by určite bolo Loewe. Značka síce oproti minulému štvrťroku stratila prvé miesto v popularite (predbehla ju Miu Miu), ale jedinečný pohľad Jonathana Andersona na svet nás neprestáva baviť a kabelky nie sú výnimkou. Ktoré z nich sú podľa nás must-have?

  Squeeze Bag Našim pozorným očiam samozrejme nemohla uniknúť horúca jesenná novinka s názvom Squeeze Bag, ktorú sme tiež zaradili do nášho októbrového nákupného zoznamu! Jej dizajn v sebe krásne spája všetky osobité vlastnosti španielskeho módneho domu – inovatívnosť, unikátnosť, tradičné remeslo a hravú kreativitu. Je vyrobená z na dotyk jemnej jahňacej kože Nappa. Dá sa považovať za kabelku v tvare polmesiaca, ale práve vďaka mimoriadne mäkkému materiálu je jej tvar veľmi prispôsobivý a fluidný.

  Výrazným prvkom je takzvaný donutový zlatý (v prípade modrej varianty strieborný) reťazec, ktorý je do značnej miery nastaviteľný. Na prvý pohľad zaujme nariasený detail pozdĺž otvoru. Otváranie a zatváranie funguje na princípe magnetu. Vnútorný priestor je veľký a nájdete v ňom tiež vrecko na zips. Názov kabelky je inšpirovaný mäkkou koženou rukoväťou na samotnom vrchu, ktorú možno stlačiť.

  Veľkosť small je k dispozícii v čokoládovo hnedej, čiernej, kriedovej, olivovej, svetlo hnedej a azúrovo modrej farbe. Jej väčšia sestra medium zase v čiernej, burgundsko červenej, olivovej a svetlo hnedej. Veľkosť medium vás vyjde na zhruba 89 tisíc korún, ale budete si musieť počkať, momentálne je vypredaná.

  Zdroj: Loewe

  Verdikt?

  Loewe Squeeze Bag bola počas septembrových týždňov módnej streetstyle hit a my sa tomu nedivíme! Tento rok bol pre značku veľmi úspešný vďaka originálnej a odvážnej vízii Jonathana Andersona a taška Squeeze Bag do tohto konceptu dokonale zapadá. Model je veľmi sofistikovaný a zároveň dizajnovo nekonvenčný. Vďaka svojim rozmerom je ideálnou kabelkou pre každodenné nosenie všetkých nevyhnutností. Zbadali sme ju na Insta story Kendall Jenner, ale aj na ramene Emily Ratajkowski, Jennifer Lawrence, Sophie Richie Grainge a Camily Coelho.

  @loewe

  In case you were wondering, it’s LO-WEH-VAY Guests of the LOEWE Spring Summer 2024 show say our name. #LOEWE #LOEWESS24

  ♬ original sound – LOEWE

  Puzzle Bag

  Debutová kabelka Jonathana Andersona, vtedy čerstvého kreatívneho riaditeľa, čoskoro oslávi 10. narodeniny. Jej popularita však ani po toľkých rokoch výrazne neklesá. Za obľubu môže opäť vďačiť zaujímavému, hravému a nadčasovému dizajnu z kreatívnej studnice Andersona. Má tvar kvádra. Čaro prichádza v podobe zošitých dielov z teľacej kože v štýle origami, ktoré možno skladať, dokiaľ nie je kabelka úplne plochá. Zatvára sa na zips a ľahko ju uchopíte pomocou rukoväte, prípadne na rameno či cross-body vďaka pridanému popruhu. Na zadnej strane tašky sa nachádza tiež vrecko na zips.

  Môžete si ju zaobstarať vo veľkostiach mini, small a medium. Samozrejmosťou je široká škála farieb a materiálov a nemožno nespomenúť spoluprácu so Štúdiom Ghibli. Dizajnovú podstatu Puzzle nesú aj príbuzné tašky Cropped Puzzle Fold Bag a Puzzle Fold Tote. Tá klasická z teľacej kože vo veľkosti small stojí cca 64 tisíc korún.

  Verdikt?

  Za nás má Puzzle Bag jednoznačne nadčasový a elegantný potenciál, ktorý sa len tak nestratí. Zaujal nás však tiež model Puzzle Tote, ktorý možno doslova zložiť do plochého štvorca a momentálne sa teší veľkej obľube. Svedčí o tom aj siedme miesto v rebríčku najžiadanejších produktov vo štvrťročnom reporte Lyst Index. Rozruch v dobrom slova zmysle spôsobila v uplynulom týždni aj najnovšia kampaň značky Loewe s Maggie Smith. Rezonovala predovšetkým jej fotografia s tmavo zelenou Puzzle.

  Zdroje: Loewe, Lyst, Who What Wear, The Purse Blog, Instagram

  It bags ako investícia: Ktoré modely od Loewe sa oplatí?

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.