Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Inšpirácia je kľúč k úspechu, a to vo všetkých smeroch. V móde však takéto tvrdenie platí dvojnásobne. Nie každý deň sme totiž schopní vytvoriť úplne originálne looky. Preto prinášame výber influencerov, ktorých sme na inšpiráciu uznali viac než za vhodné. Ich outfity sú vysoko špecifické, ale zároveň „easy to make“. Niektorí sa vyžívajú v delikátnych oversized kúskoch, vplyvu vinatge alebo y2k éry a iní zase v parížskej elegancii.

  Ste unavení stále rovnakými It girls a It boys, ktorí nám v instagramových výberoch aj hľadáčikoch neustále vyskakujú? Všetky zdroje inšpirácie raz vyschnú. Zamerali sme sa preto na skutočných módnych nadšencov, ktorí móde zasvätili svojich feedov na Instagrame a ďalších sociálnych sieťach. Favorita si medzi nimi vyberie snáď každý. A nezabudli sme, samozrejme, ani na pánov.

  Extrémna dávka farieb. Hrajte sa s odtieňmi podľa estetických pravidiel

  Influencerka Klaudia nás zaujala predovšetkým svojim citom pre mixológiu farieb. Často sa pohráva s najrôznejšími kombináciami farebných tónov, ale aj materiálov. Dokonale svoje streetwear outfity prelína s dizajnérskymi a haute couture kúskami. Zábavne a vkusne tak dáva úplne inú úroveň produktom, ktoré na runwayoch aj v samotných ponukách pôsobia nudne. Možno by ste nad nimi kvôli istej miere monotónnosti pri prvom pohľade mávli rukou. Výsledok je však ohromný.

  Ak chcete pôsobiť sofistikovane, nadchne vás Ivona Zupet. Hlavnou protagonistkou jej feedu je čierna

  Instagramový účet s názvom YVZUX v porovnaní s predchádzajúcim obsahom zaujíma výrazne temnejšiu estetiku. Ivona exceluje najmä vycibrenými čiernymi a elegantnými outfitmi, ktoré sa odrážajú aj v samotnom dizajne jej profilu, nasýteného tmavými odtieňmi. Pre priaznivcov čiernej a bielej palety vytvára jej feed akýsi imaginárny moodboard.

  Influencerka má na svojom konte niekoľko významných módnych spoluprác, čo z nej robí overenú módnu autoritu. Môžete ju preto považovať za správnu „trendsetterku“. Pravidelne sa objavuje na červených kobercoch, na ktorých nám poskytuje inšpiráciu a vízie potrebné na vývoj módneho sveta.

  Na scénu prichádza kráľovná oversized kúskov. Angelica inšpiruje nadšencov posadnutých minimalizmom

  Fotografka Angelica Svanström miluje minimalizmus, rovnako ako oversized strihy. Duo aspektov z nej robí veľmi zaujímavú osobnosť. Na jej účte nenájdete zmes farieb, ani „preplácanosť“, ale iba čisté línie alebo jednoduché a klasické odevné prvky. Kúzlo jej módnej identity spočíva v draho vyzerajúcich kúskoch, bez potlačí aj veľkých log. Popísali by sme ju ako influencerku s obľubou v streetwearovom tichom luxuse.

  Páni pre inšpiráciu nemusia do zahraničia. Energetické looky predvádza Jan Hrdlička

  Pri prvom pohľade na Janov feed nás nadchla nedávna fotka z Paríža. V meste módy totiž obliekol outfit ako z modernej učebnice preppy štýlu. Antracitový Ami Paris sveter s jemne vykukujúcou košeľou, Loewe taškou a čiernymi pants vyzerá úplne perfektne. Ján má za sebou rovnako ako predošlí influenci niekoľko prestížnych spoluprác.

  Napríklad pomerne nedávno so svojím priateľom nafotili ospevovanú kolaboráciu značiek H&M X Rabanne. Jána s jeho partnerom by sme preto označili za jedných z mála relevantných českých influencerov, ktorí tvoria skvelé looky.

  Pohodlie a komfort nájdete u Miguela Cobosa. Ležérne a jednoduché outfity oblečiete na nedeľný brunch aj večer s priateľmi

  Vzhľadom na to, že väčšina mužov dáva prednosť pohodliu, predstavujeme vám modela Miguela Cobosa. Jeho oblečenie sa možno na prvý pohľad môže javiť ako obyčajné, v skutočnosti ale predstavuje spojenie streetwearu a ležérnej módy. Pre mužov, ktorí si želajú vyzerať štýlovo bez toho, aby sa pritom museli príliš namáhať, preto predstavuje tento jednoduchý štýl optimálne riešenie.

  Zdroj: Instagram

  Influencerská módna poradňa. Sledujte účty podávajúce kvalitný a precízne premyslený obsah

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.