Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Obľuba spodnej bielizne dosiahla nečakané výšiny. Boxerky už totiž dávno nepatria iba pod nohavice. Renomované módne domy aj celebrity ich nominovali na trend nadchádzajúcich mesiacov. Okrem ich očividnej ľahkosti a pohodlia lákajú na svoj uvoľnený look, ktorý každému prezradí, ako nad vecou toto leto ste. 

  Spodná bielizeň sa v posledných módnych sezónach pomaly, ale isto dostáva na povrch. Toto leto dosiahlo zatiaľ najväčší úspech. Pánske boxerky sa totiž v nasledujúcich mesiacoch stanú neoddeliteľnou súčasťou šatníka nejedného módneho nadšenca. A ako to už pri trendoch býva, všetky majú svoj začiatok. Korene popularity pánskej spodnej bielizne siahajú až k Miu Miu.

  Zdroj: Miu Miu

  Značka návrhárky Miuccia Prada odštartovala popularitu boxeriek už na jar roku 2022. Vtedy vydala trendy mini sukne, pod ktoré spodnú bielizeň šikovne navrstvila. Postupne sa potom cez trblietavé nohavičky alebo žiarivé slipy dopracovala až k tohtoročným šortkám, pripomínajúcim pánske boxerky. Nápadu sa okamžite ujali celebrity ako Kendall Jenner, Bella Hadid alebo Hailey Biber a trend bol na svete.

   
   
  Zobraziť príspevok na Instagrame
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  A post shared by ashley (@best.dressed)

  Kľúčom k úspechu sú šikovné kombinácie. Skryte skutočný pôvod boxeriek

  Ak vás predstava nosenia spodnej bielizne na verejnosti desí, nemusíte sa obávať. Obľúbenou štylizáciou je tiež vrstvenie boxeriek pod športové šortky, baggy džínsy alebo dokonca vzdušné sukne. V opačnom prípade sa vám ponúka nespočet možností. Bielizeň totiž môžete vynosiť v úplne jednoduchých outfitoch. Letné sandálky, biela košeľa a statement kabelka či slnečné okuliare vytvoria perfektný look.

  Zdroj: Miu Miu, Anthropologie

  Ak sa však chcete inšpirovať módnymi influencerkami, skúste do svojho outfitu zapracovať trochu viac. Boxerky môžete napríklad doplniť oversized blejzrom a sexi lodičkami na podpätku. Skvele budú vyzerať aj s košeľou a mokasínami alebo športovými a odvážnymi teniskami. Ďalšou obľúbenou kombináciou je farebný sveter a balerínky alebo lodičky Mary Janes. Kľúčom k úspechu je, aby boxerky pripomínali skôr šortky ako spodnú bielizeň.

  Zdroj: Miu Miu, Anthropologie

  Preto si kúsky poskladajte na seba, aby ste vytvorili pomyselný kontrast. Či už smerom k elegantnejšiemu alebo viac športovému looku. Kľúčom k tomu zvládnuť trend na jedničku sú aj samotné boxerky. S pokojnou mysľou nakupujte aj kúsky, ktorých primárnym účelom bolo naozaj slúžiť ako bielizeň. Dajte si však pozor, aby ste si nevybrali príliš priesvitný variant, ktorý by spôsobil nechcené módne fiasko.

  @candidlychan Viac cutie boxerky vyzerá pre vás #onebasefouroutfits #boxershortstyling #boxershortstrend #springoutfits #outfitinspo ♬ syrup by solomon – joe ♡

  Zdroje: WWD, Who What Wear, Glamour, Instagram, TikTok

  Foto:Miu Miu

  Boxerky povýšili na novú úroveň. Stali sa módnym trendom tohtoročného leta

  Skryté poklady európskych pláží. Navštívte menej „slávne“ prímorské miesta

  Európa je domovom mnohých známych pláží, ktoré navštevujú turisti z celého sveta. Ale čo ak hľadáte niečo menej tradičné, pokojnejšie, a napriek tomu neuveriteľne krásne? Pripravili sme pre vás zoznam nie príliš známych, ale napriek tomu nádherných pláží v Európe, ktoré sa oplatí objaviť.

  Leto sa ponesie v znamení sedemdesiatok. Záujem o boho chic módu narastá

  V tejto letnej sezóne prichádza nový módny trend. Vracia sa nostalgický boho chic. Zabudnite však na maximalistické Y2K outfity a kvetinové čelenky z hudobných festivalov. Nový boho chic, ktorý oživila najmä návrhárka Chemena Kamali vo svojej kolekcii Chloé na jeseň a zimu 2024, je sofistikovanejší a pôvabnejší ako kedykoľvek predtým.

  Trend Tradwife vyvoláva kritiku na viacerých frontoch. Propaguje nerealistické štandardy sociálnych sietí

  Predstava jednoduchého života tradičnej manželky zaujala sociálne siete. TikTok sa zaplnil videami žien v domácnosti, ktoré sa bez námahy starajú o deti a pre svojich pracujúcich manželov varia vynaliezavé recepty. Trend Tradwife však nie je len o estetických videách s domácimi koláčmi alebo ručne vyrábaným maslom. Oživuje problematický koncept, že žena patrí iba do domácnosti.

  Marc Jacobs predstavil svoju kolekciu na jeseň 2024 s nádychom retra a animovaných rozprávok

  Vo svojej najnovšej kolekcii na jeseň 2024 sa americký návrhár Marc Jacobs zameral na jediný cieľ. Podľa jeho pozvánky sa totiž rozhodol návštevníkom show odovzdať čistú radosť. Jeho návrhy inšpirované retro érou a animovanými rozprávkami splnili jeho požiadavku na jedničku.