Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Hodláte sa tento rok vydať na luxusnú dovolenku, ale nechce sa vám celý deň preležať na pláži? V tom prípade by ste mali zvážiť cestu do jedného z najšpičkovejších golfových rezortov sveta. Oplývajú totiž ponukou spájajúcou to najlepšie z oboch svetov. Užiť si v nich môžete nielen množstvo golfových kurzov, ale aj výberovú kuchyňu, wellness alebo kúzelné pláže.

  Zažite dovolenku ako zo seriálu White Lotus. Čaká vás Verdura Resort na Sicílii

  Seriál White Lotus je známy okrem iného svojimi lokalitami, zachytávajúce luxusné odpočinkové rezorty. Pokiaľ vám podobné miesta vyrážajú dych, potom si určite obľúbite Verdura Resort na Sicílii. Okrem dvoch špecializovaných golfových kurzov totiž ponúka aj svetovo vyhlásené reštaurácie, spa, beauty salón, paru a tenisové kurty.

  Zdroj: Verdura Resort

  Pokiaľ ide o samotný golf, nemusíte sa báť. Rezort ponúka súkromné ​​lekcie pre jednotlivcov aj skupiny. Vybrať si môžete aj z krátkych kurzov alebo tých pre deväť či 18 jamiek. V prípade, že to s golfom myslíte naozaj vážne, oceníte aj špeciálny inštitút s jedinečnou technológiou, inak dostupnou iba profesionálom.

  Z ponuky Arabella Golf Mallorca si vyberie každý. Dopriať si môžete rodinnú dovolenku aj úplný luxus

  Doslova all-inclusive zážitok ponúka aj rezort Arabella Golf Mallorca. Vie sa totiž prispôsobiť snáď akýmkoľvek požiadavkám svojich hostí. Ubytovať sa môžete v hoteli a zároveň zámku z 13. storočia Castillo Son Vida, ktorý je dostupný iba dospelým. S deťmi si zase užijete hotel Sheraton. Ak si chcete užiť maximálny luxus, vyberte sa do hotela St. Regis Mardavall.

  Zdroj: Arabella Golf Mallorca

  K dispozícii vám navyše bude ihrisko s až 63 jamkami. Pokiaľ vás ale golf omrzí, nevadí. Môžete sa venovať jazde na koni, vodným skútrom, potápaniu alebo hlbokomorskému rybolovu. Tým ale ponuka rezortu nekončí. Čaká vás aj lekcia španielskej kuchyne prehliadky miestnych olivových fariem.

  Zahrajte si golf na kanadských útesoch. Cabot Cape patrí medzi 100 najlepších rezortov sveta

  Milovníci prírody zase ocenia golfový rezort Cabot Cape v kanadskom Novom Škótsku. Okrem Škótskom inšpirovaných golfových kurzov vám totiž ponúkne aj dych berúce výhľady. Svoj obľúbený šport si budete môcť zahrať na sviežich zelených pláňach a útesoch týčiacich sa nad neskrotným morom.

  Zdroj: Cabot Cape

  Aj vďaka svojim dych vyrážajúcim ihriskám sa Cabot Cape dostal do zoznamu 100 najlepších golfových rezortov na roky 2024 a 2025, ktorý pravidelne vydáva magazín Golf. K dispozícii vám budú dva hlavné kurzy, Cabot Links a Cabot Cliffs. Novo ale môžete vyskúšať aj kratšiu lekciu s 10 jamkami, prezývanú The Nest.

  Spoznajte krásy Karibiku z golfového ihriska. Dominikánska republika ukrýva rezort Casa de Campo

  Posledný z rezortov padne do oka hlavne tým z vás, ktorí za svoju prioritu považujú predovšetkým odpočinok. Možnosť zahrať si na vysnívanej dovolenke golf je pre vás skôr čerešničkou na torte. Nezabudnuteľnú dovolenku v Karibiku vám jednoznačne zaručí rezort Casa de Campo v Dominikánskej republike. Sľubuje nielen skvelé služby, ale aj nádherný výhľad.

  Zdroj: Casa de Campo

  To však zároveň neznamená, že by golfové ihriská tohto rezortu boli o niečo menej ohromujúce. Vytvoril ich totiž známy architekt golfových ihrísk Pete Dye. Okrem toho hotel dovoľuje preskúmať ďalšie dobrodružstvo, ako je nočný golf, jazda na koni alebo nespočetné množstvo vodných športov. Po všetkých týchto zážitkoch sa môžete uvelebiť v tamojšom wellness centre a stopercentne sa zregenerovať.

  Zdroj: Golf, Ship Sticks

  Aktívna dovolenka a vytúžený oddych. Luxusné golfové rezorty ponúkajú dokonalé spojenie oboch svetov

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.