Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Návrat do reality po vianočných sviatkoch a oslavách Nového roka bol pre mnohých z nás náročný. Teraz preto nastal čas venovať starostlivosti nielen pleti, ale predovšetkým očiam, ktoré únavu prezradia ako prvé. Či už vo forme opuchnutých vačkov, vysušeného očného okolia alebo výraznejších vrások. Objavte teda luxusné produkty obohatené schopnosťou regenerovať unavené oči a vrátiť im späť sviežosť.

  Zlatý zázrak s okamžitým účinkom. Nastal čas odovzdať svoje oči odborníkom

  Egyptská kráľovná Kleopatra bola známa svojou krásou a starostlivosťou o svoj vzhľad. Niektoré staroveké legendy uvádzajú, že používala zlato na udržanie svojej krásy. Značka Peter Thomas Roth v túto tradíciu verí av spolupráci s odborníkmi preto vytvorila množstvo jedinečných produktov obsahujúcich 24K zlato.

  Medzi ne patria aj 24K GOLD HYDRA GEL EYE PATCHES. Ide o náplasti napustené čistým zlatom a kolagénom, ktoré hydratujú a pomáhajú redukovať jemné vrásky. Kofeín zase znižuje opuchy a krásne rozjasňuje očné okolie.

  Zdroj: Peter Thomas Roth

  Zbohom kruhy pod očami. S gélovou maskou Sisley nebudete strácať čas

  Pripravte sa na produkt, ktorý si budete dopriavať až do konca svojich dní. Sisley EYE CONTOUR MASK je hustá gélová maska, ktorá pôsobí behom chvíle. Unikátne aktívne zložky rastlinného pôvodu, vitamíny a chlorella potom udržujú pokožku hydratovanú, vyhladzujú vrásky a redukujú unavený vzhľad očí.

  Značka odporúča masku naniesť a po 10 minútach zotrieť jej zvyšky vatičkou. A teraz malé tajomstvo. Takýto postup nemusíte vôbec dodržiavať. Večer si doprajte väčšiu dávku, aplikujte ju asi jeden centimeter od očí a ráno si po umytí tváre budete pripadať ako po víkende v luxusných kúpeľoch.

  Zdroj: Sisley

  Varovanie: La Mer očný krém je extrémne návykový, používajte s opatrnosťou

  Značku venujúcu sa starostlivosti o pleť La Mer skrátka milujeme a tak niet divu, že ju opäť spomíname. Jej produkt THE EYE CONCENTRATE sa zaradil medzi najväčšie zázraky očných krémov. Obsahuje bohaté morské komplexy s výťažkom z limetkového čaju, ktoré dokonale spevnia pokožku a za niekoľko týždňov rozjasnia tmavé kruhy.

  Antioxidačná sila pomáha predchádzať viditeľnému poškodeniu. K tomu všetkému prispieva aj chladivý aplikátor na citlivú pokožku, ktorý stimuluje a zvyšuje mikro cirkuláciu. Očné okolie je trikrát tenšie ako akákoľvek iná pokožka na tvári, a preto je dôležité k nemu pristupovať s náležitou starostlivosťou.

  Zdroj: La Mer

  K odpočinutému vzhľadu pomôže La Prairie. Biely kaviár v podobe očného krému

  Kompletnú zmenu očného okolia dokáže bohatý krém WHITE CAVIAR EYE EXTRAORDINAIRE. Obohatený je totiž o prelomovú rozjasňujúcu molekulu Lumidos, zodpovednú za tvorbu melanínu. Zameriava sa predovšetkým na šedé, hnedé, fialové a červené škvrny pod očami. Vďaka výťažku z kaviáru tak premenia tmavé kruhy na obyčajnú spomienku. Pomáha obnoviť pocit pevnosti a vyhladiť tiene s kontrastmi v rozšírenom očnom okolí.

  Zdroj: La Prairie

  Zdroj: Peter Thomas Roth, Sisley, La Mer, La Prairie

  Zaslúžená regenerácia: Doprajte unaveným očiam bohatý pôžitok s luxusnou kozmetikou

  Dámsky sprievodca sukňami. Vyčarujte z obyčajného kúsku módny zážitok

  O sukniach sa v poslednej dobe hovorí skôr v pánskom prevedení, nemôžeme ale zabudnúť ani na tie dámske. Pýtate sa v čom je rozdiel? Samozrejme zastávame názor, že každý môže nosiť, čo chce. Hlavná rozdiel však spočíva v strihoch. Zatiaľ čo u mužov sa stretávame skôr s tradičným "áčkovým" strihom, dámska ponuka širší výber tvarov, materiálov a dĺžok.

  Odhrňte oponu módneho priemyslu. Objavte dokumenty odhaľujúce jeho skrytú stránku

  Pri objavovaní módneho sveta je potrebné nezabúdať na to, že existujú aj jeho tienisté stránky. Odporúčame preto z času na čas si pozrieť niektorý z vynikajúcich dokumentárnych filmov, ktoré odhaľujú tajomstvá tohto veľmi obľúbeného odvetvia. Môžete sa dozvedieť viac napríklad o dopadoch fast fashion, ale aj farbení oblečenia alebo násilia na zvieratách. Poučiť sa môžete aj o minimalistickom životnom štýle.

  NYFW pod drobnohľadom. Objavte kolekcie dizajnérov, o ktorých sa v Európe veľmi nehovorí

  New York v predchádzajúcich dňoch ovládol týždeň módy. Trendy sa stali predovšetkým veľké mená, napríklad Carolina Herrera, Thom Browne alebo Tommy Hilfiger. Ich prehliadky sa ako vždy dostali na titulky magazínov, útokom vzali aj sociálne siete. Avšak spomínané prehliadky sú len hŕstkou toho, čo nám NYFW môže ponúknuť. Spoznajte módne domy, ktoré si zaslúžia rovnakú pozornosť.

  Topánky ako investícia: ktoré modely Saint Laurent stoja za to?

  Estetika francúzskeho domu Saint Laurent je synonymom zvodnej, sebavedomej a štýlovej ženy. Jeho topánky preto nie sú výnimkou. Mnohé z nich rozhodne už na prvý pohľad stoja za hriech. Pozrieme sa však na to, či naozaj stoja aj za vaše peniaze.