Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Každú zimu je to rovnaké. Vyzerá to, akoby sa svetové módne metropoly presunuli do horských stredísk. Z obyčajných zjazdoviek sa zrazu stávajú pomyselné zimné módne mole. Nesmierne trendy sú tento rok kombinézy aj výrazné lyžiarske okuliare. Po dni strávenom lyžovaním alebo snowboardovaním na vás zase čaká zaslúžená odmena vo forme après ski, kde sa nezaobídete bez roztomilej kabelky aj fluffy boots.

  Louis Vuitton je synonymom horskej elegancie. Ponúka luxusne vkusné doplnky

  Značka Louis Vuitton vytvorila pre tohtoročnú holiday season radu nevyhnutných produktov. Naším favoritom sú valenky s kožušinovým zdobením. Ak vás nebavia typické Uggs boots, Louis Vuitton prišiel s výbornou alternatívou. Tento ročný návrat valeniek tak spoločnosť zvládla na výbornú. Za ďalší must-have kus zo zimnej kolekcie považujeme termosku na horúci nápoj s veľmi štýlovým puzdrom v ikonickom monograme.

  Foto: Louis Vuitton

  V butikoch Moncler vám vytvoria bundu podľa vašich predstáv. Prejaviť individualitu pomocou farieb

  Spoločnosť Moncler tento rok prichádza s inovatívnym prístupom. Dovolí vám vyrobiť si vlastný návrh zimnej bundy. Nielen, že si ju môžete navrhnúť v butikoch, nové máte možnosť si ju prispôsobiť aj prostredníctvom oficiálnych stránok. Okrem možnosti využiť pestrú paletu farieb vám značka umožňuje dodať bunde osobný ráz pomocou textu alebo jednoduchých clip artov. Klasická puffer bunda tak získa nový rozmer, či už sa rozhodnete ladiť jej farbu s lyžami alebo snowboardom.

  Video: Moncler

  Dámy, tento rok na svah jedine v kombinéze. Zachovajte svoju eleganciu aj na zjazdovke

  Tento rok sú sociálne siete zaplavené estetickými videami zo známych horských stredísk, v ktorých sa objavujú nadčasové a štýlové kombinézy. Jedným z priekopníkov tohto trendu je napríklad značka Perfect Moment. Vybrať si môžete napríklad klasickú, štýlovú koženú alebo závodne vyzerajúcu variantu. Ako pridanú hodnotu vám rovnako odporúčame preskúmať aktuálnu spoluprácu značky s brandom Hugo Boss.

  Foto: Perfect Moment

  Lyžiarske okuliare nikdy neboli viac hot. Prežite prázdniny ako Lady Gaga v House of Gucci

  Zažiť pocity speváčky a herečky Lady Gaga z ikonického filmu House of Gucci nebolo nikdy jednoduchšie ako práve s týmito okuliarmi. Značka Gucci tradične rada experimentuje s kombináciou rôznych farieb, čo vyzerá fantasticky. V prípade týchto okuliarov však odporúčame skladať ich skôr s jednoduchým a jednofarebným lyžiarskym outfitom. Okuliare tým totiž vyniknú a dodajú vášmu štýlu nenútene luxusný nádych.

  Foto: Gucci

  Miu Miu zhmotnilo roztomilosť. Nese meno Wander Shearling Hobo Bag

  Nepostrádateľným doplnkom pre váš horský pobyt je potom nepochybne „zimná kabelka“. Nie vždy totiž v zime trávite čas len na zjazdovke. Či už sa večer chystáte do reštaurácie alebo do baru, je nevyhnutné vlastniť aspoň jednu roztomilú kabelku od značky Miu Miu. Tento rok nás oslovila svojou ikonickou Wander Bag. Kabelka je navyše k dispozícii vo dvoch materiáloch aj farbách. Bez ohľadu na to, ktorú si teda vyberiete, bude to vždy správna voľba.

  Foto: Miu Miu

  Najväčší trend tohtoročnej zimy? Jednoznačne fluffy boots

  Luxusné snehule Les Arcs značky Bogner potom predstavujú zimnú avantgardu aj alpský šarm. Štýlový vzhľad im prepožičiava predovšetkým tibetská kudrnatá jahňacia kožušina. Topánky preto vynikajú nielen svojim estetickým dizajnom, ale aj vynikajúcimi vlastnosťami. Ich funkčnosť je pritom kľúčová pre pohodlie aj výkon v alpskom prostredí. Okrem termického efektu sú tiež bezpečné, chránia predtým, aby ste sa pošmykli.

  Foto: Bogner

  Premena horských stredísk na módne móla. Predveďte sa na zjazdovke v štýlovom skiwear

  Skryté poklady európskych pláží. Navštívte menej „slávne“ prímorské miesta

  Európa je domovom mnohých známych pláží, ktoré navštevujú turisti z celého sveta. Ale čo ak hľadáte niečo menej tradičné, pokojnejšie, a napriek tomu neuveriteľne krásne? Pripravili sme pre vás zoznam nie príliš známych, ale napriek tomu nádherných pláží v Európe, ktoré sa oplatí objaviť.

  Leto sa ponesie v znamení sedemdesiatok. Záujem o boho chic módu narastá

  V tejto letnej sezóne prichádza nový módny trend. Vracia sa nostalgický boho chic. Zabudnite však na maximalistické Y2K outfity a kvetinové čelenky z hudobných festivalov. Nový boho chic, ktorý oživila najmä návrhárka Chemena Kamali vo svojej kolekcii Chloé na jeseň a zimu 2024, je sofistikovanejší a pôvabnejší ako kedykoľvek predtým.

  Trend Tradwife vyvoláva kritiku na viacerých frontoch. Propaguje nerealistické štandardy sociálnych sietí

  Predstava jednoduchého života tradičnej manželky zaujala sociálne siete. TikTok sa zaplnil videami žien v domácnosti, ktoré sa bez námahy starajú o deti a pre svojich pracujúcich manželov varia vynaliezavé recepty. Trend Tradwife však nie je len o estetických videách s domácimi koláčmi alebo ručne vyrábaným maslom. Oživuje problematický koncept, že žena patrí iba do domácnosti.

  Marc Jacobs predstavil svoju kolekciu na jeseň 2024 s nádychom retra a animovaných rozprávok

  Vo svojej najnovšej kolekcii na jeseň 2024 sa americký návrhár Marc Jacobs zameral na jediný cieľ. Podľa jeho pozvánky sa totiž rozhodol návštevníkom show odovzdať čistú radosť. Jeho návrhy inšpirované retro érou a animovanými rozprávkami splnili jeho požiadavku na jedničku.