Více

  Sledujte nás na Instagrame

  New York v predchádzajúcich dňoch ovládol týždeň módy. Trendy sa stali predovšetkým veľké mená, napríklad Carolina Herrera, Thom Browne alebo Tommy Hilfiger. Ich prehliadky sa ako vždy dostali na titulky magazínov, útokom vzali aj sociálne siete. Avšak spomínané prehliadky sú len hŕstkou toho, čo nám NYFW môže ponúknuť. Spoznajte módne domy, ktoré si zaslúžia rovnakú pozornosť.

  Stelesnenie newyorskej mestskej módy. Phillip Lim predviedol veľmi slušivé a nositeľné kreácie

  Ako je u Phillipa Lima zvykom, opäť predstavil kolekciu zobrazujúcu typickú mestskú módu. Tento rok ju na newyorskom týždni módy okorenil veľkými vreckami, neodolateľnými sukňami a množstvom skvelých kabeliek. Naše srdcia si získala najmä tote bag na tretej fotografii. Hnedá brúsená koža maximálne zodpovedá trendovým požiadavkám, a to tvarom, farbou aj materiálom.

  Zdroj: Phillip Lim

  Pár slov si zaslúži aj jeho set sukní. Či už patríte do tímu milovníkov „áčkového“ strihu, alebo máte v obľube precízne strihané siluety, sukne od Phillip Lim sú úplne bezchybné.

  Kolekcia presiaknutá ľahkou erotikou. Ludovic de Saint Sernin čerpal z provokatívnych umeleckých diel a BDSM

  Ludovic de Saint Sernin opäť do svojej najnovšej kolekcie vniesol queer hrdosť, ktorá odkazuje na gay kultúru z 80. rokov 20. storočia. Stretávame sa tak s prvkami, ktoré prirodzene vnímame so sexuálnym podtextom. Do outfitov sú pritom zasadené tak, aby nepôsobili sprosto či lacno.

  Zdroj: Ludovic de Saint Sernin

  Všimnite si jemné kovanie na popruhoch kabeliek, pásku aj lemovanie výstrihov. V kombinácii s wet lookom pôsobí úplne zmyselne a zvodne. Koža v čiernej aj červenej farbe opäť evokuje erotický nádych. Niektoré looky potom pripomínajú goth style.

  Digitálna prehliadka v podobe filmu. Melitta Baumeister predstavuje svoje výtvory trochu iným spôsobom

  Od doby pandémie, v ktorej podobné prezentácie boli bežné, sme sa zatiaľ s podobným konceptom nestretli. Návrhárka Melitta Baumeister sa tento rok rozhodla predstaviť svoju víziu vo forme filmu. Spot zahŕňa looky v zodpovedajúcom prostredí a zachytáva kreácie tak, ako by to na móle nebolo možné.

  Mellita sa vo svojej kolekcii pohráva s experimentálnymi tvarmi, občas pripomínajúce módny dom Balenciaga. Niektoré prvky sú futuristické, iné zase tradičné. Farebne sa pritom nachádzame v palete, v ktorej dizajnérka mixuje niekoľko farieb dohromady a tvorí tak medzi nimi zaujímavé prechody.

  Dokonalá kombinácia farieb a materiálov. Značka Puppets and Puppets predstavila kolekciu napriek finančným ťažkostiam

  Prečo sa značka Puppets and Puppets nachádza vo finančných problémoch netušíme. Zároveň nás to veľmi mrzí, pretože najnovšia kolekcia je dych vyrážajúca. Oceňujeme bezchybné prepojenie tmavších tónov farieb aj voľbu úžasných materiálov. Nikdy nás nenapadlo, že zmes kožušiny a priehľadnej sukne bude taká dokonalá.

  Zdroj: Puppets and Puppets

  Kolekcia pôsobí sofistikovane a sebavedomo, no zároveň si zachováva ženskosť. Vzhľad dotvárajú kabelky zdobené vzorom krokodílej kože. Aj v kombinácii s kožušinou vyžarujú jemnosť, ktorú by sme nečakali.

  Zdroj: Instagram

  NYFW pod drobnohľadom. Objavte kolekcie dizajnérov, o ktorých sa v Európe veľmi nehovorí

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.