Více

  Sledujte nás na Instagrame

  Na dosiahnutie moderného a vkusného vzhľadu hrá kľúčovú úlohu správny strih vlasov. Trendy pánskych účesov sa neustále vyvíjajú a prispôsobujú aktuálnemu vkusu mužského publika. Tento rok víťazí niekoľko druhov buzz cut, short curly fade alebo modern mullet. Pokiaľ stále nie ste nositeľom jedného z týchto strihov, skúste opustiť od klasiky a objavte s novým rokom aj nový účes.

  Na začiatok je nutné povedať, že všetky nasledujúce looky je možné upraviť podľa vašej preferovanej dĺžky. Účes je rovnako dôležitý ako správny výber hodiniek alebo auta. Je teda nevyhnutné sa v ňom cítiť úplne dokonale a sebavedome. Či už si vyberiete moderný mullet v dlhšej verzii, alebo zvolíte kratšie prevedenie, váš štýl bude rovnako pôsobivý. To isté platí aj pre buzz cut, bočný prechod prispôsobte tvaru tváre aj jeho proporciám.

  Univerzálny buzz cut nesie niekoľko podôb. Môžete si vybrať klasiku aj French Crop

  Klasický buzz cut je všeobecne známy tým, že je čo sa týka údržby absolútne nenáročný. Stačí ho iba načesať dopredu a ste pripravení na odchod. Avšak najväčší wow efekt dosiahnete transformáciou z dlhších vlasov práve na buzz cut. Taká zmena nielen, že zdôrazní tvár a dodá mu drsný dojem, ale zároveň podčiarkne vašu mužnosť.

  Vynikajúcou alternatívou je potom „poddruh“ tohto trendy strihu, známy ako French Crop. Nájdete ho na druhej fotke vpravo. V porovnaní s tradičným a ukážkovým buzz cutom sa tento strih vyznačuje ostrým oholením v tvárovej časti a trochu dlhšími hornými vlasmi.

  Štylizácia tohto looku má neobmedzené možnosti. Na večerné stretnutie s priateľmi stačí vlasy ľahko rozstrapatiť prstami. Na obchodnej schôdzke zase pre zmenu zažiarite s jemným a elegantným načesaním do strany.

  Atraktivitu podľa sociálnych sietí zvýšite s Curly Fade. Poradíme si aj s rovnými vlasmi

  Krátke kučeravé vlasy sú v poslednej dobe snáď najobľúbenejšou variantou pánskeho strihu. Podľa žien na sociálnych sieťach totiž zvyšujú atraktivitu a pôsobia roztomilo. Nadnesene povedané, s Curly Fade máte vyhrané u väčšiny žien. Avšak vzniká tu zjavný problém, ktorý bude trápiť predovšetkým mužov s prirodzene rovnými vlasmi.

  Riešenie však môže byť prekvapivo jednoduché. Vďaka kvalitnému fénu s difuzérom môžete získať kučeravý vzhľad v priebehu niekoľkých minút. Aj keď úprava takého strihu môže trvať oveľa dlhšie, výsledok rozhodne stojí za to.

  Pri tvarovaní kučeravého vzhľadu pomocou fénu s difuzérom začnite s čistými a vlhkými vlasmi. Po rozčesaní prameňov aplikujte špeciálny prípravok na vlasy na podporu kučier a nezabudnite ani na tepelnú ochranu. Následne difuzérom pomaly prechádzajte celú oblasť dlhších vlasov. Proces potom zakončite vašim obľúbeným stylingovým prípravkom.

  Víťazom sa stáva Modern Mullet. Retro strih upravený s ohľadom na aktuálne trendy

  Vždy ste sa mulletu vyhýbali a považovali ho za nevzhľadný a trápny? Nie ste v tom sami. Avšak, moderný mullet je úplne nový príbeh. Jeho podoba je elegantná, kontrastná a lichotivá. Vracia sa do minulosti a zároveň mení jej nepísané pravidlá.

  Moderný mullet môže mať opäť niekoľko variácií. Jeho línie môžu presahovať oblasť hlavy, ale nemusia. Je vhodný pre všetky typy vlasov a vyzerá perfektne upravený aj neupravený. Štylizácia môže pôsobiť sofistikovane a premyslene, ale zároveň aj chaoticky a náhodne.

  @75xeno si opäť nechať nariasiť? #fyp #real #fy #viral #hair #mullet #fypシ #lockenkopf ♬ originálny zvuk – spooder.mp3

  V prípade, že by ste chceli vytvoriť kombináciu trendov mullet a curly fade, zvážte aj trvalú onduláciu. Krok však premyslite a poraďte sa so svojím kaderníkom. Trvalá ondulácia predstavuje obrovský zásah do štruktúry vlasov, preto sa rozhodne zverte len do rúk odborníka.

  Dbajte tiež na to, že difuzér v prípade dlhých vlasov, ktoré sú na mullet nutné, nefunguje rovnako ako v prípade krátkeho Curly Fade. Dlhé vlasy totiž kvôli ich váhe iba zvlníte.

  Foto:Pexels

  Pánsky glow-up za pol hodiny. Poproste svojho barbera o mullet alebo buzz cut

  Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku. Zložte hlavu v luxusnom tree house

  Jedným z najneobvyklejších spôsobov, ako si vychutnať vytúženú dovolenku, sú luxusné hotely ukotvené v korunách stromov. Takzvané tree house vám totiž umožnia plne splynúť s okolitou prírodou. Vychutnať si tak naplno môžete nielen pohodlie a odpočinok, ale aj nenahraditeľný pokoj.

  Dokonalé telo, zmyselný výraz a nezameniteľná aura. Zoznámte sa s múzami známych dizajnérov

  Predstavte si svet módy ako scénu, kde sa stretáva umenie, elegancia a individualita. Za každým módnym géniom stojí tajomná sila, ktorá im prepožičiava víziu a kreativitu, s názvom múza. Dokonalé telo a zmyselný výraz sú potom len začiatkom. Za nezameniteľnou módnou kreáciou totiž stojí oslnivá aura inšpirácie.

  Nákupný zoznam na apríl: Pôsobivý účes získate vďaka Djerf Avenue. O šťavnaté pery sa postará rúž YSL Beauty

  Značky a známe osobnosti zo sveta módy a krásy nezaháľali ani tentoraz. Náš nákupný zoznam na nový mesiac sa tak opäť plní. Predné priečky nášho wishlistu zaplnili nová vlasová rada podnikateľky Matildy Djerf alebo spodná bielizeň speváčky Rihanny. Jej nákupom si tak môžeme skrátiť čakanie na jej zatiaľ bájny nový album.

  Veľa zábavy za málo peňazí. Parádne pánske tenisky nemusia stáť desaťtisíce korún

  Slnečné jarné dni si žiadajú nové pánske tenisky. To však neznamená, že nevyhnutne zaťažia váš rozpočet. Existujú totiž trendy sneakers, disponujúce rovnakým efektom, ako keď obujete dizajnérske topánky za desaťtisíce korún. Do mestskej módy novo spadajú tenisky Salomon a zotrvávajú v nej modely Adidas Samba alebo Campus. Nad vecou zostanete aj so značkou Axel Arigato.